Ada i Michał z "Rolnik szuka żony" zdradzają kulisy show. W tle ból brzucha i ptasia kupa. "Wszyscy mieli dość"

Adzie i Michałowi udało się odnaleźć miłość w programie "Rolnik szuka żony". Jak się jednak okazuje, nie każdy dzień na planie był usłany płatkami róż. Czasem trafiły się ptasie odchody.

Dziewiąty sezon matrymonialnego show TVP "Rolnik szuka żony" okazał się wyjątkowo szczęśliwy, albowiem do tej pory aż trzem parom udaje się zbudować szczęśliwą relację. Starszy Tomasz tworzy związek z Justyną, Klaudia wybrała Valentyna, z którym planuje wspólną przyszłość, a Michał zdążył się już zaręczyć ze swoja partnerka Adą. Narzeczeństwo w jednym z wywiadów opowiedziało o kulisach produkcji.

Zobacz wideo W jaki sposób swoje domy urządzili uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

Bandziorek"Chłopaki do wzięcia". Bandziorek przeszedł metamorfozę. Ale przystojniak!

"Rolnik szuka żony". Ada i Michał wspominają kulisy show

Jak się okazuje, wbrew temu, co mogliśmy zobaczyć w telewizji, pierwsza randka Ady i Michała nie przebiegła najlepiej. Uczestniczka skarżyła się na ogromny ból brzucha, który całkowicie psuł jej samopoczucie.

Ja wtedy nie czułam się najlepiej, miałam okropny ból brzucha. Było to naprawdę tragiczne. W chwili, gdy siedzieliśmy już przy kolacji, przy szampanie, dookoła piękne widoki, wtedy już było ze mną naprawdę źle - mówi Ada w rozmowie z serwisem rozrywka.tvp.pl.

To jednak nie wszystko. W pewnym momencie, zupełnie znienacka, do akcji wkroczyła... mewa. Żyjący na wybrzeżach ptak zostawił na białej sukni uczestniczki plamę po swoich odchodach. Jak wspomina Ada, reakcja ekipy była bezcenna.

Nagle niespodziewanie wyleciała jakaś mewa i zostawiła niespodziankę na mojej białej sukni! Miałam bardzo widoczną, fioletową plamę, co bardzo mnie zdenerwowało, bo sukienka była nowa. Natychmiast więc wstałam, wyszłam z planu i padły niecenzuralne słowa. Od razu poszłam do pokoju hotelowego i szybko to zmywałam. Mina ludzi na planie była bezcenna - wspomina Ada.

Para zakochanych dobrze bawiła się na planie "Rolnik szuka żony". Ich poczucie humoru udzielało się wszystkim zebranym.

U nas na planie w ogóle było śmiesznie do tego stopnia, że już wszyscy mieli nas dość, cała ekipa. Ciągle mieliśmy głupawkę, jak tylko widzieliśmy kamery, ale ogólnie było śmiesznie - mówi para.

Z wywiadu pary dla portalu TVP dowiedzieliśmy się także, że Ada i Michał w ciągu najbliższych trzech lat zamierzają zostać małżeństwem.

Na pewno chcielibyśmy się zaobrączkować, to wiemy. Chcemy, aby wesele było ładne i się udało - powiedział Michał w rozmowie z serwisem rozrywka.tvp.pl.

Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski powąchał zdjęcia Bidena i się zaczęło. "Kwiecień przełomowy"

Kibicujecie Adzie i Michałowi?

Więcej o: