"Rolnik szuka żony". Dom Ady i Michała to prawdziwa wiejska willa. W środku nieco skromniej

Adrianna i Michał z programu "Rolnik szuka żony" już razem zamieszkali. Ukochana rolnika przeprowadziła się na wieś. Ja teraz mieszkają? Zobaczcie.

Michał i Adrianna z programu "Rolnik szuka żony" jeszcze w programie mówili o miłości. Kiedy w finale zasiedli naprzeciw Marty Manowskiej, wyznali, że są już po zaręczynach. Adrianna podjęła też decyzję o przeprowadzce do ukochanego na wieś.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Kamila opowiedziała o swoim nałogu

'Rolnik szuka żony'. Tomasz i Justyna"Rolnik szuka żony". Justyna i Tomasz się rozstali? Rolniczka zabrała głos

"Rolnik szuka żony". Adrianna szybko podjęła decyzję o przeprowadzce do ukochanego Michała

Adrianna i Michał z programu "Rolnik szuka żony" po zakończeniu kultowego show TVP1 pojawili się w "Pytaniu na śniadanie" i zdradzili, że kobieta już przeprowadziła się do ukochanego. Michał był pod ogromnym wrażeniem gotowości narzeczonej do szybkiej zmiany miejsca zamieszkania i docenił jej starania.

Widać było po niej, że się starała, że się zaangażowała. Byłem w szoku, że ona chce się przeprowadzić - powiedział.

Adrianna wyznała, że najtrudniejsze dla niej było przestawienie się z intensywnego trybu życia w mieście, do spokojnego życia na wsi. Decyzja o przeprowadzce była wielką zmianą nie tylko dla niej, ale także jej najbliższych. Jak sama wyznała początki były ciężkie, ale szybko się przestawiła. 

Minęło trochę czasu, zanim się zaaklimatyzowałam w nowym miejscu. Z miasta na wieś, do dużo spokojniejszego życia, gdzie nie ma tego pędu. Przeprowadziłam się z Łodzi - wyznała.

23-letni Michał pochodzi z miejscowości Kalinówka-Basie (woj. podlaskie) i prowadzi z rodzicami 130-hektarowe gospodarstwo. Mężczyzna hoduje głównie krowy mleczne, których posiada ok. 150 sztuk. Razem z Adrianną zamieszkali w domu z czerwonej cegły. W środku dominują jasne kolory i drewno. Na Instagramie uczestnik programu "Rolnik szuka żony" chętnie pokazuje ujęcia z codzienności. Na jednej z udostępnionych fotografii możemy podejrzeć, jak urządził salon. We wnętrzu pojawia się dużo drewnianych elementów. W domu nie zabrakło też kwiatów doniczkowych.

Jakie mebelki fajne - skomentowała jedna z obserwatorek.
 

Jak mieszkają Michał i Adrianna z programu "Rolnik szuka żony"? Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Kuchnia to z pewnością serce tego domu. Została urządzona w jasnych kolorach, tu także nie zabrakło drewnianych elementów. Adrianna i Michał będą mieć idealne warunki do wspólnego gotowania. Rolnik już pochwalił się swoimi umiejętnościami na Instagramie.

 

W ujęciach z programu "Rolnik szuka żony" uwagę widzów zwrócił też wypielęgnowany ogród pełen kwiatów. To chyba zasługa mamy Michała, która z pewnością dba o każdy detal gospodarstwa. W lato przed domem rolnika rozkładany jest też basen, więc świeżo upieczonej parze nie zabraknie rozrywek. Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

 

W zeszłym roku Michał zaszalał też z dekoracjami świątecznymi i cały dom obwieszony był kolorowymi lampkami. Czy para w tym roku także postara się o spektakularne świąteczne dekoracje? Biorąc pod uwagę nieustannie rosnące ceny prądu, taka iluminacja może być sporym wyzwaniem.

Z pewnością będziemy relacjonować dla was dalsze losy Adrianny i Michała z programu "Rolnik szuka żony".

 

'MasterChef'. Znamy zwycięzcę. Kto wygrał 11. edycję?"MasterChef". Oto zwycięzca. Kto wygrał 11. edycję? Zaskakujące, skąd go znamy

Zobacz też: "Królowe życia" zniknęły z ramówki. Dlaczego? Dagmara Kaźmierska wskazuje jedno nazwisko

Więcej o: