"Rolnik szuka żony". Kasia po rozstaniu wróciła na Instagram. Pozuje z bukietem róż

Kasia z dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony" opublikowała pierwszy post po rozstaniu z Tomkiem. Była ukochana rolnika złożyła fankom życzenia z okazji Dnia Kobiet.

Kasia Cecot wzięła udział w dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony". W trakcie nagrań została jednak odesłana do domu przez Tomka, który postanowił rozwijać relację z Zuzą. Szybko okazało się jednak, że uczestnik i jego wybranka nie są w stanie się dogadać i 24-latek znów zainteresował się odrzuconą kandydatką. Przez kilka miesięcy związek rozwijał się w najlepsze, a zakochani wystąpili razem w kilku programach rozrywkowych. Niedawno media obiegła informacja o rozstaniu pary. Fanów mocno zaskoczyła ta wiadomość. Od tamtej pory Kasia stroniła od mediów. Nie zapomniała jednak o Dniu Kobiet i z tej okazji opublikowała na Instagramie post z ważnym przekazem.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Kamila opowiedziała o swoim nałogu

"Rolnik szuka żony". Kasia po rozstaniu wróciła na Instagram. Pozuje z bukietem róż

Według informacji krążących w mediach to Kasia miała podjąć decyzję o rozstaniu. Z instagramowych profili zakochanych zniknęły wszystkie wspólne zdjęcia. Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" mocno ograniczyła też swoją działalność w Internecie. Z okazji Dnia Kobiet postanowiła jednak zamieścić w mediach społecznościowych wyjątkowe życzenia.

Nie ma brzydkich kobiet, są tylko kobiety, które nie wiedzą, że są piękne. Kochane kobietki, wszystkiego dobrego dla nas! - napisała pod zdjęciem z bukietem róż.
 

W komentarzach fani zasypali uczestniczkę hitu TVP.

Kochana Kasiu, ty akurat naprawdę jesteś piękna zewnętrznie i wewnętrznie!
Cudowna, piękna, naturalna.
Piękna i mądra, niecodzienne połączenie - zachwycali się internauci.

Myślicie, że Kasia już zapomniała o Tomku?

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.