Joanna Przetakiewicz ma trzech synów. Wszyscy zmagają się z tym samym problemem [PLOTEK EXCLUSIVE]

Joanna Przetakiewicz z okazji Dnia Kobiet zorganizowała spotkanie założonej przez nią "Ery Nowych Kobiet". W tym dniu postanowiliśmy zadać jej kilka pytań dotyczących życia prywatnego.

Joanna Przetakiewicz wspiera inne kobiety, organizując spotkania w ramach ruchu społecznego "Era Nowych Kobiet". Bizneswoman spełnia się jednak nie tylko w życiu zawodowym, a prywatnie jest mamą trzech synów.

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz o wychowaniu synów. Co po niej odziedziczyli?

Joanna Przetakiewicz wychowała trzech przedsiębiorczych synów. Brakuje im jednego

Projektantka mody wychowała Aleksandra, Filipa i Jakuba, którzy jak mama mają żyłkę do interesów. Pierwszy z synów jest współzałożycielem marek La Mania i La Mania Home, które cieszą się dużym zainteresowaniem influencerek. Zapytaliśmy Przetakiewicz, co odziedziczyli po niej synowie.

Ogromną pracowitość. Oni są tak pracowici, że muszę ich zatrzymywać: Słuchajcie, przecież wy jesteście jeszcze młodzi, dlaczego wy nie wychodzicie z przyjaciółmi, dlaczego nie korzystacie z wolnego czasu? Oni głównie pracują i tu muszę powiedzieć, że mają problem z work-life balance - wyjawiła.

Przetakiewicz natomiast znajduje czas na przyjemności. Niedawno była na Fashion Weeku w Paryżu, co wspomina z zachwytem. Wyszukane stylizacje, piękne twarze i inne francuskie widoki, twórczyni marki odzieżowej podsumowała następująco:

Uczta dla oka.

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Zobacz też: Joanna Przetakiewicz zatrudnia tylko kobiety i osoby LGBT. "Żadnych heteroseksualnych facetów". Zdradziła dlaczego

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.