Joanna Przetakiewicz zatrudnia tylko kobiety i osoby LGBT. "Żadnych heteroseksualnych facetów". Zdradziła dlaczego

Joanna Przetakiewicz szczerze opowiedziała o pracy w modzie. Przyznała, że można ją posądzić o nietolerancję. Nie zatrudnia facetów hetero. Domyślacie się dlaczego?

Więcej ciekawych newsów ze świata show-biznesu przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz wydaje książkę o zarabianiu. "Pieniądze dają szczęście"

W podcastach Żurnalisty gwiazdy często poruszają tematy, o których nie wspominały nigdy wcześniej. Joanna Przetakiewicz podzieliła się pewnym kontrowersyjnym faktem z życia bizneswoman. Jak się okazuje, nie zatrudnia heteroseksualnych mężczyzn. Powód może być krzywdzący.

Joanna Przetakiewicz jest nietolerancyjna? Nie zatrudnia mężczyzn heteroseksualnych

La Mania to prężnie działająca marka na rodzimym rynku modowym, której projekty chętnie wybierają gwiazdy. W firmie Joanny Przetakiewicz jednym z wyznaczników w rekrutacji jest seksualność pracownika. W rozmowie z Żurnalistą przyznała, że heteroseksualni faceci są za mało wrażliwi.

Facetom brakuje wrażliwości i empatii. W momencie, kiedy nie umiesz łączyć wszystkich kropek, to pracuje ci się gorzej, bo będziesz tłumaczył komuś coś, co jest takie oczywiste dla innych.

Joanna Przetakiewicz jest świadoma, że wystawiła się na zarzuty o nietolerancję. Dlatego też postanowiła podsumować swoje podejście do ludzi w firmie.

W związku z tym szczerze mówiąc, można posądzić mnie o pewną nietolerancję, ponieważ ja od samego początku mówiłam, że przyjmujemy do pracy tylko kobiety oraz ludzi LGBT. Żadnych heteroseksualnych facetów, bo to nie ma sensu. Nie dogadamy się z nimi, nie w tej branży.

Choć sposób weryfikacji seksualności nie jest znany, to fani szanują ją za szczerość.

Więcej o:
Copyright © Agora SA