Agnieszka Woźniak-Starak wybrała efektowną kreację na przyjęcie świąteczne u Joanny Przetakiewicz. Było elegancko i z pazurem

Podczas dorocznego przyjęcia świątecznego u Joanny Przetakiewicz i Rinkego Rooyensa wśród zaproszonych gości była Agnieszka Woźniak-Starak. Zdecydowała się na klasyczną kreację z pazurem.

Bądź na bieżąco. Więcej o stylu i kreacjach polskich gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Agnieszka Woźniak-Starak była jedną z wielu gwiazd, zaproszonych na coroczne przyjęcie świąteczne u Joanny Przetakiewicz. Projektantka pochwaliła się na Instagramie kadrami z tego wieczoru. Trzeba przyznać, że każdy gość wyglądał elegancko i świątecznie, ale to kreacja prezenterki TVN wyróżnia się z tłumu pomysłowością i ciekawym dodatkiem.

Zobacz wideo Anna Kalczyńska komentuje wywiad Dykiel i zachowanie Woźniak-Starak

Agnieszka to niekwestionowana ikona stylu. Zachwyca kolejnymi stylizacjami, a jej kreacje są nieoczywiste i zawsze trafione. Jednak nie zawsze tak było. Dziennikarka przyznała w jednym wywiadzie, że długo szukała własnego stylu.

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na przyjęciu Joanny Przetakiewicz  

Dziennikarka - tak samo jak gospodyni - postawiła na czarną kreację. Jednak, aby wyróżnić się wśród innych, dobrała do niej niecodzienne dodatki. Na jednym ze zdjęć opublikowanych przez Przetakiewicz, Woźniak-Starak pozuje uśmiechnięta. Przy okazji możemy podejrzeć jej stylizację. Prezenterka była ubrana w mini sukienkę, która pięknie podkreślała jej zgrabne nogi. Seksowną małą czarną połączyła z zza dużą męską marynarką z poszetką, co dodało stylizacji charakteru.

Agnieszka miała na sobie dość zapomniane rajstopy kabaretki, (czyżby wracały do mody?) oraz wysokie czarne kozaki kowbojki. Na głowie prezenterki można zauważyć delikatną opaskę, a na szyi duży naszyjnik, który wygląda bardzo podobnie, jak słynna kolia z filmu "Titanic" - serce oceanu. Stylizacja nie byłaby kompletna bez torebki. Agnieszka wybrała małą kopertówkę na cienkim pasku w kolorze pudrowego różu. 

Agnieszka Woźniak-Starak na przyjęciu Joanny PrzetakiewiczAgnieszka Woźniak-Starak na przyjęciu Joanny Przetakiewicz Fot. @joannaprzetakiewicz/ig

Jak wam się podoba ta stylizacja?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.