"Rolnik szuka żony". Widzowie ponownie zobaczą uczestników w telewizji. Pojawią się w innym programie

Przychodzimy ze znakomitą informacją dla fanów programu "Rolnik szuka żony". Uczestnicy dziewiątej edycji znów pojawią się w telewizji. Według instagramowych relacji, tym razem zagoszczą w muzycznym show TVP.

Program "Rolnik szuka żony" zachwyca od lat. Widzowie wprost uwielbiają perypetie rolników poszukujących miłości. Randkowe show TVP daje możliwość nie tylko odnalezienia uczucia, ale i zdobycia rozpoznawalności i zaistnienia w show-biznesie. Niejednokrotnie bohaterowie programu brali udział w innych produkcjach TVP. Wiele wskazuje na to, że już nie długo widzowie ponownie będą mieli szansę zobaczyć uczestników dziewiątej edycji w telewizji.  

Zobacz wideo https://www.plotek.pl/rolnik-szuka-zony

"Rolnik szuka żony". Widzowie ponownie zobaczą uczestników 

W mediach społecznościowych bohaterów dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony" pojawiły się nietypowe relacje. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem będziemy mogli podziwiać Tomasza, Kasię oraz Klaudię w muzycznej produkcji TVP. Tomasz na Instagramie opublikował zdjęcie z Rafałem Brzozowskim, który jest prowadzącym teleturnieju "Jaka to melodia?"

Miło było poznać. Dziękujemy za udany dzień - napisał na Instagramie.

'Rolnik szuka żony'. Widzowie ponownie zobaczą uczestników w telewizji'Rolnik szuka żony'. Widzowie ponownie zobaczą uczestników w telewizji fot. Instagram/swietokrzyskirolnik

Podobną relacją na Instagramie podzieliła się Kasia, partnerka Tomasza. Kobieta opublikowała zdjęcie w towarzystwie Klaudii. Obie panie, radośnie uśmiechnięte, pozują na tle ścianki TVP Kobieta. 

Czyżby nowy program? - napisała na Instagramie.

'Rolnik szuka żony'. Widzowie ponownie zobaczą uczestników w telewizji'Rolnik szuka żony'. Widzowie ponownie zobaczą uczestników w telewizji fot. Instagram/kasia.c__

To nie pierwszy raz, gdy bohaterowie programu "Rolnik szuka żony" biorą udział w teleturnieju. Wcześniej swoich muzycznych sił próbowali m.in. Kamila Boś i Grzegorz Bardowski. Na razie jeszcze nie wiadomo, kiedy będziemy mogli zobaczyć specjalny odcinek programu "Jaka to melodia?" z udziałem Tomasza, Kasi i Klaudii. Produkcja ma niebawem wyjawić szczegóły. Z pewnością będziemy was na bieżącą informować. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.