"Rolnik szuka żony". Tomasz wywołał poruszenie wśród fanek. Tyle wystarczyło. "Kasia to fuksiara"

Przedstawicielki płci pięknej nie ukrywają zachwytu nad jednym z bohaterów minionej edycji "Rolnik szuka żony". Mężczyzną, który wyjątkowo przypadł do gustu widzkom dziewiątej odsłony show jest Tomasz z Sadowia. Najnowsze zdjęcie rolnika opublikowane na Instagramie wywołało lawinę komentarzy.

Decyzje Tomasza z Sadowia z dziewiątej edycji "Rolnik szuka żony" wywoływały wśród widzów ogromne emocje. Mężczyzna od początku kierował swoje uczucia w stronę Zuzanny, ale ich relacja nie przetrwała próby czasu. Rolnik postanowił odnowić kontakt z Kasią, która także zawróciła mu w głowie podczas nagrań do programu. W trakcie finału show zakochani ogłosili, że pozostają w związku i dalej zamierzają pielęgnować uczucie, które się między nimi zrodziło. Okazuje się, że są osoby, które nie są z tego powodu zadowolone.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Kamila opowiedziała o swoim nałogu

Nowe zdjęcie Tomasza wywołało falę komentarzy od fanek. Kasia może czuć się zagrożona?

Początki związku Tomasza i Kasi nie należały do najłatwiejszych. Na szczęście aspirująca rolniczka długo nie kryła urazy za pochopne odesłanie jej do domu. Postanowiła dać mężczyźnie drugą szansę i teraz nie żałuje. Wszystko wskazuje na to, że parze układa się naprawdę bardzo dobrze. Ku niepocieszeniu fanek, rolnik co jakiś czas publikuje w sieci nowe zdjęcia z ukochaną. Ostatnie ujęcie z Instagrama, na którym pozuje bez partnerki, wywołało ogromne poruszenie wśród internautek.

Równo rok temu bardzo życzliwy człowiek odpisał mi na Facebooku "Rolnik szuka żony" na kilka pytań odnośnie formularza zgłoszeniowego, resztę historii już chyba znacie. A tutaj jedno ze zdjęć zrobione z tej okazji - napisał Tomasz pod zdjęciem na Instagramie.
 

Okazuje się, że uroda Tomka wyjątkowo przypadła do gustu widzkom programu "Rolnik szuka żony". Pod zdjęciem rolnika pojawiło się mnóstwo komplementów. Niektóre panie przyznały wprost, że Kasia jest szczęściarą. Wygląda na to, że wiele z nich chciałoby się znaleźć na jej miejscu.

Super. Gdybym była młodsza i szczuplejsza...
Świetna stylówka. Przystojniak. Kasia, Ty szczęściaro!
Elegancko. Kasia to fuksiara - czytamy na Instagramie.

Wszystko wskazuje na to, że Tomasz zawrócił w głowie nie tylko kandydatkom z gospodarstwa, ale i fankom sprzed ekranów telewizorów.

Czekacie na następną edycję "Rolnik szuka żony" i nowych uczestników?

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o: