"Rolnik szuka żony". Kasia otwiera się po finale. To usłyszała od matki

Kasia i Tomek byli uczestnikami dziewiątej edycji "Rolnik szuka żony". W finałowym odcinku para postanowiła zostać razem. Choć początki nie były łatwe. W pewnym momencie Tomek odesłał Kasię do domu. Teraz kobieta przyznaje, że jest bardzo szczęśliwa i pełna miłości.

W trakcie finału dziewiątej edycji "Rolnik szuka żony" Tomek i Kasia ogłosili, że pozostają w związku i dalej zamierzają pielęgnować uczucie, które się między nimi zrodziło. Początki ich związku nie należały do najłatwiejszych. Na pewnym etapie randkowego show, Tomek wybrał Zuzię i postanowił odesłać Kasię do domu. Kobieta mocno to przeżyła. Jednak później rolnik stwierdził, że wybrana partnerka nie jest z nim do końca szczera i udaje kogoś, kim nie jest. Mężczyzna dostał drugą szansę i z powrotem przywrócił Kasię do programu. Po finale Kasia opublikowała wzruszający post. Podzieliła się wzruszającymi słowami, jakie otrzymała od matki. 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Ania Bardowska pojawiła się w programie TVP. Nie wiedziała, na jaki test idzie

"Rolnik szuka żony". Kasia otworzyła się po finale. Wyznała, jakie słowa usłyszała od matki 

Gdy Kasia musiała opuścić gospodarstwo Tomka i wrócić do domu nie czuła się najlepiej. W programie przed kamerami nie kryła łez. Czuła się zraniona i mocno przeżywała rozstanie. Teraz postanowiła się otworzyć. W mediach społecznościowych opublikowała wzruszający post, w którym opisała historię miłości z Tomkiem. 

Po powrocie z gospodarstwa mama powiedziała mi bardzo mądre zdanie: jeśli macie być razem, to mimo wszystko będziecie. Wtedy pełna rozgoryczenia nie wierzyłam w nie, ale w miarę upływu czasu zrozumiałam, że ma rację.
 

Kasia wychodzi z założenia, że jeśli dostaje się drugą szansę, to trzeba z niej skorzystać. Wraz z Tomkiem oboje postanowili zaryzykować i nie żałują podjętej decyzji. 

Każdy z nas popełnia błędy, jednak wygranym jest ten, który się do nich przyznaje.

Kobieta wyznała, że obecnie czuje się bardzo szczęśliwa, a Tomek okazał się jej wymarzonym księciem z bajki. 

Jestem teraz najszczęśliwszą i pełną miłości kobietą, a lepszego Romea nie mogłam sobie wyobrazić - wyznała Kasia na Instagramie.

Dziewiąta edycja "Rolnik szuka żony" właśnie dobiegła końca. Będziecie czekać na następną?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.