"Rolnik szuka żony". Klaudia i Valentyn szykują się do prawosławnej wigilii. Pokazali urocze ujęcia

Klaudia i Valentyn z programu "Rolnik szuka żony" już na samym początku grudnia wyjawili, że święta będą obchodzić nie raz, a aż dwa razy. Na Instagramie pochwalili się przygotowaniami do prawosławnej wigilii.

Klaudia i Valentyn poznali się na planie hitowego show TVP "Rolnik szuka żony". Mieszkanka Podlasia dość szybko zauroczyła się w postawnym Ukraińcu i stał on się faworytem rolniczki. Spekulowano nawet, że dojdzie do zaręczyn. Za to ostatnio Klaudia i Valentyn pokazali, jak szykują wspólne gniazdko. Teraz postanowili podzielić się z fanami kolejnym ważnym elementem z życia - przygotowaniem pierwszej prawosławnej wigilii. 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgorzata i Paweł pokazali pokój córki

'Rolnik szuka żony'. Ania Bardowska"Rolnik szuka żony". Bardowscy świętują. Było miło, wtem Grzegorz się poirytował

"Rolnik szuka żony". Klaudia i Valentyn szykują się do prawosławnej wigilii

Już na początku grudnia, gdy para wspólnie gościła w porannym programie TVP "Pytanie na śniadanie", Valentyn wyjawił, że święta będą oni obchodzić nie raz, a dwa razy. 

Tak jak Klaudia jestem prawosławny, ale mój tata jest katolikiem, więc święta obchodzimy też 24 grudnia - tłumaczył.

W trakcie trwania katolickich świąt Klaudia i Valentyn z programu "Rolnik szuka żony" chętnie relacjonowali przebieg rodzinnych uroczystości. Tym razem nie mogło być inaczej. Zakochani za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowili podzielić się z fanami wspólnymi przygotowaniami do pierwszych prawosławnych świąt, które spędzają razem. W relacji Klaudii pojawiła się choinka udekorowana bombkami i przyozdobiona światełkami. 

Wesołych świąt! - napisała.

'Rolnik szuka żony'. Klaudia i Valentyn szykują się do prawosławnej wigilii. Pokazali kilka uroczych ujęć'Rolnik szuka żony'. Klaudia i Valentyn szykują się do prawosławnej wigilii. Pokazali kilka uroczych ujęć fot. Instagram/ k__klaudi

'Rolnik szuka żony'. Marta Paszkin z synem"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin pokazała urocze ujęcia z synkiem

Valentyn na InstaStories wstawił uroczy kadr, na którym mężczyzna w czerwonej bluzie i okularach przeciwsłonecznych jest w trakcie przyzdabiania świątecznych ciast.

'Rolnik szuka żony'. Klaudia i Valentyn szykują się do prawosławnej wigilii. Pokazali kilka uroczych ujęć'Rolnik szuka żony'. Klaudia i Valentyn szykują się do prawosławnej wigilii. Pokazali kilka uroczych ujęć fot. Instagram/ krukhinets

Wszystko wskazuje na to, że u Klaudii i Valentyna zapowiadają się kolejne radosne święta

Więcej zdjęć Klaudii i Valentyna z programu "Rolnik szuka żony" znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Więcej o: