Kolejne zmiany w Polsacie. Izabela Janachowska wróci do TVN? "Nie przepadają za sobą z Miszczakiem"

Jak podaje jeden z tabloidów, Izabela Janachowska planuje opuścić Polsat i wrócić do TVN-u. Powodem mają być chłodne stosunki z Edwardem Miszczakiem.

W 2021 roku Izabela Janachowska odeszła ze stacji TVN, z którą współpracowała przez lata i przeniosła się do konkurencyjnego Polsatu. Oglądaliśmy ją w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie pojawiła się jako prowadząca show oraz w autorskim formacie "Pogotowie ślubne Izabeli Janachowskiej". Kiedy rządy w Polsacie objął Edward Miszczak, do mediów przedostała się wiadomość, że prezenterka sama odchodzi ze stacji. Wszystko przez nie najlepsze relacje z byłym dyrektorem programowym TVN-u.

Zobacz wideo Izabela Janachowska ma dużo starszego partnera. "Zaczyna się nam to wybaczać"

Izabela Janachowska wróci do TVN? "Nie przepadają za sobą z Miszczakiem"

Jak podaje "Super Express", Izabela Janachowska ma wkrótce zniknąć z Polsatu i wrócić do TVN-u. Powodem ma być napięta atmosfera między prezenterką a Edwardem Miszczakiem. 

Iza znika z anteny Polsatu i znów ma pracować dla TVN. Podobno nie przepadają za sobą z Miszczakiem. Widocznie on ma do niej żal. Iza ma wrócić do TVN - mówi informator "Super Expressu".

Myślicie, że będzie to dobra zmiana?

Izabela Janachowska ma radę dla Roksany Węgiel

Janachowska została w ostatnim czasie zapytana o komentarz w sprawie różnicy wieku między Roksaną Węgiel a chłopakiem gwiazdy Kevinem Mglejem. Prowadząca "Taniec z Gwiazdami" i Krzysztof Jabłoński są już bowiem małżeństwem od prawie dziesięciu lat. Na początku ich związku ogromne emocje budziła jednak różnica wieku zakochanych. Ona miała 25 lat, kiedy poznała 53-letniego partnera. Zapytana w rozmowie z Weroniką Zając z Plotek.pl, Janachowska zdradziła, co myśli o sporej różnicy wieku w miłości. Podzieliła się radą dla Roksany Węgiel, osiemnastolatki w związku z o osiem lat starszym chłopakiem.

Oglądacie programy z udziałem Izabeli Janachowskiej?

Zobacz też: Ramówka Polsatu. Zawadzka poczuła wiosnę. Spójrzcie na buty Dowbor. Urocze

Więcej o: