Ramówka Polsatu. Zawadzka poczuła wiosnę. Spójrzcie na buty Dowbor. Urocze

Gwiazdy Polsatu pojawiły się na prezentacji wiosennej ramówki. Marcelina Zawadzka postawiła na róż, Katarzyna Dowbor na elegancję. Nie sposób przejść obojętnie obok złotego garnituru Karoliny Gilon.

Telewizja Polsat co roku prezentuje swoje programy podczas imprezy ramówkowej. Tym razem stację czeka sporo zmian ze względu na przejście Edwarda Miszczaka z konkurencyjnej telewizji TVN. Chociaż niektórych twarzy Polsatu zabrakło ze względu na rewolucje nowego dyrektora, przybyło sporo znanych wszystkim gwiazd. Na ramówce pojawiły się m.in. Marcelina Zawadzka związana z "Farmą", Katarzyna Dowbor, prowadząca "Nasz nowy dom" czy Karolina Gilon, gospodyni "Love Island". Zobaczcie, jak prezentowały się gwiazdy.

Zobacz wideo Karolina Gilon o skandalach w "Love Island"

Gwiazdy na wiosennej ramówce Polsatu

Marcelina Zawadzka, była miss, karierę telewizyjną zaczynała od Telewizji Polskiej. Obecnie jest gwiazdą Polsatu, prowadzi reality show "Farma" i imprezy emitowane w stacji. Tym razem zaprezentowała się w dopasowanej, różowej sukience od projektantka Macieja Zienia. Dobrała do niej sandałki na obcasie. Prezenterka zdecydowanie poczuła wiosnę!

Marcelina ZawadzkaMarcelina Zawadzka KAPiF.pl / KAPIF.pl

Chociaż większość gwiazd pojawiła się w kolorowych stylizacjach, Katarzyna Dowbor się wyłamała i wybrała klasykę - połączenie czerni i bieli. Dziennikarka miała na sobie czarny garnitur, białą koszulę i torebkę oraz nietuzinkowe buty - mokasyny z motywem serca.

Katarzyna DowborKatarzyna Dowbor KAPiF.pl / KAPIF.pl

Uwagę na imprezie ramówkowej zwracała uwagę także Karolina Gilon. Prowadząca "Love Island" miała na sobie złoty, oversizowy garnitur z dużym zdobieniem na ramionach. Dobrała do niego równie błyszczącą kopertówkę. Gwiazdę z pewnością było widać już z daleka.

Karolina GilonKarolina Gilon KAPiF.pl / KAPIF.pl

Więcej stylizacji z ramówki Polsatu m.in. Karolinę Szostak w czerni, Izabelę Janachowską w zjawiskowej kreacji i Julię Wieniawę odsłaniającą brzuch, zobaczycie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.