Roksana Węgiel, tak jak Janachowska, ma starszego partnera. Prezenterka ma dla niej ważną radę [PLOTEK EXCLUSIVE]

Roksana Węgiel i Kevin Mglej wreszcie pokazują się razem publicznie. Zakochanych dzieli osiem lat różnicy wieku. Izabela Janachowska, której mąż jest starszy od niej o 27 lat, skomentowała tę sytuację.

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński są małżeństwem już prawie dziesięć lat. Na początku ich związku ogromne emocje budziła jednak różnica wieku zakochanych. Ona miała 25 lat, kiedy poznała 53-letniego partnera. Zapytana w rozmowie z Weroniką Zając z Plotek.pl, Janachowska zdradziła, co myśli o sporej różnicy wieku w miłości. Podzieliła się radą dla Roksany Węgiel, osiemnastolatki w związku z o osiem lat starszym chłopakiem.

Izabela Janachowska, Krzysztof JabłońskiJanachowska bogato wyszła za mąż. Jak ona i inne gwiazdy poznały majętnych partnerów?

Izabela Janachowska radzi Roksanie Węgiel

Tuż po osiemnastych urodzinach Roksany Węgiel Polskę obiegła informacja, że wokalistka spotyka się z Kevinem Mglejem, starszym od niej o osiem lat. Różnica wieku w związku to dla Roxie nie pierwszyzna - jej rodzice dokładnie tak samo, jak ona, zaczynali swoją relację, zaś ona sama od wielu lat w pracy ma kontakty głównie z "dorosłymi", dzięki czemu lepiej się z nimi dogaduje, niż z rówieśnikami.

W rozmowie z Plotkiem Izabela Janachowska przekazała Roxie jedną prostą radę:

Zobacz wideo Izabela Janachowska komentuje związek Roksany Węgiel

Kevin Mglej, Roksana WęgielRoksana Węgiel na zdjęciu z Kevinem. Ale on na nią patrzy

Wydaje mi się, że to jest tak indywidualna sytuacja. Spotykają się dwie osoby i one muszą się ze sobą dopasować. Czasem starszy partner zadziała, czasem nie zadziała... To jest kwestia loterii. Zobaczymy, jak będzie w ich przypadku - powiedziała.

Izabela Janachowska sama wielokrotnie była wystawiana na ostrzał nieprzychylnych komentarzy, które wywoływała różnica wieku między nią a jej mężem. Jak przyznawała prezenterka, rozumiała to:

Ja absolutnie rozumiem falę krytyki, którą jesteśmy oblani, bo często jak widziałam takie związki, jak ta sytuacja mnie nie dotyczyła, byłam absolutnie sceptyczna i miałam różne myśli dotyczące tej pani i tego pana. Dopóki człowiek tego nie doświadczy, to może sobie różnie na ten temat myśleć. Gdzieś tam rozumiem tych ludzi, którzy nie są dla nas przychylni - wyznała kilka lat temu w "Dzień dobry TVN".

Od pewnego czasu takich nieprzychylnych komentarzy jest jednak znacznie mniej. Janachowska i Jabłoński "okrzepli" jako para. Czy podobnie będzie z Roksaną Węgiel i jej ukochanym?

Więcej o: