To dlatego Roksana Węgiel ma starszego chłopaka. Powód zaskakuje. "Na początku dziwnie się czułam"

Roksana Węgiel już nie ukrywa ukochanego. Wokalistka odnalazła szczęście u boku Kevina Mgleja. Gwiazda zdradziła, dlaczego związała się ze starszym partnerem.

Nowy związek Roksany Węgiel od jakiegoś czasu rozgrzewa media. Zaskoczenie budzi nie tylko fakt, iż wybranek młodej wokalistki jest od niej sporo starszy, ale również to, że 26-letni Kevin Mglej jest ojcem trzylatka. Niedawno piosenkarka udzieliła wywiadu reporterowi Radia Eska. Gwiazda wyjaśniła, dlaczego nie związała się z rówieśnikiem.

Zobacz wideo Roksana Węgiel pochwaliła się nową fryzurą

Roksana Węgiel nie dogaduje się z rówieśnikami

W życiu Roksany Węgiel sporo się dzieje, premiera singla, nowa miłość i 18. urodziny. Obecnie wokalistka intensywnie promuje piosenkę "Ciche szepty". Podczas wywiadu dla Radia Eska opowiedziała o planach zawodowych. Zdradziła też, dlaczego zdecydowała się związać ze starszym partnerem. Okazuje się, że Roxie nie do końca dogaduje się z rówieśnikami.

Nie mam jakiegoś zbyt dobrego przelotu z ludźmi w swoim wieku. Oczywiście są wyjątkowe przypadki ludzi, których znam od wielu lat. Mam przyjaciół rówieśników, ale tak naprawdę od pięciu lat zadaję się z samymi dorosłymi osobami. Żyję w tym świecie show-biznesu. Na początku dziwnie się czułam, ale kiedy poczułam się trochę pewniej, zaczęłam spotykać na swojej drodze super ludzi i od dłuższego czasu otaczam się dorosłymi - mówiła gwiazda.

Piosenkarka kolejny raz przytoczyła także historię swoich rodziców. Mamę i tatę Roksany Węgiel również dzieli osiem lat. Gwiazda uważa, że ich związek może stanowić wzór udanego małżeństwa, dlatego nie przejmuje się krytycznymi opiniami.

Historia zatoczyła koło. Moja mama poznała mojego tatę, jak miała 17 lat. On miał wówczas 25. Między nimi była dokładnie taka sama różnica jak między mną a Kevinem. Tworzą szczęśliwy związek, mają trójkę dzieci, więc mam super argument na krytyczne komentarze. Radzę nie zaczynać nawet - powiedziała wokalistka.

Myślicie, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej też staną kiedyś przed ołtarzem?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.