Roxie wygrzewa się na plaży w wyciętym stroju kąpielowym. "Ona już nie wygląda jak Węgiel"

Roksana Węgiel przebywa na wakacjach, skąd wrzuca wiele zdjęć na Instagram. Najnowsze z nich, na którym pozuje w wyciętym stroju kąpielowym, szczególnie poruszyło obserwatorów jej profilu.

Roksana Węgiel kilka dni temu skończyła 18 lat. Dorastała na oczach widzów, którzy zaczęli kibicować jej w programie "The Voice Kids", gdzie pojawiła się pięć lat temu. Większą sławę przyniosła jej wygrana w tym samym roku podczas 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Po osiągnięciu pełnoletności wokalistka ujawniła także, w kim jest szczęśliwie zakochana. Niektórym jednak nie podoba się jej nowy związek, bowiem jej wybranek jest od niej starszy, a także ma dziecko z inną kobietą. Na szczęście Roxie patrzy na swoje szczęście i nie przejmuje się hejterskimi komentarzami. Ich miłość kwitnie, a zakochani właśnie przebywają na Malediwach.

Zobacz wideo Tak kiedyś mówiła o Roxie Julia Wieniawa

Roksana Węgiel w stroju kąpielowym. Fani jej nie poznają

Roksana Węgiel pozostaje w ciągłym kontakcie z fanami. Co jakiś czas publikuje nowe posty z wakacji. Na InstaStories znalazły się ujęcia, na których wpatruje się w nią ukochany. Dodała romantyczny podpis, który wiele mówi o tym, co ich łączy. Teraz dodała ujęcie z plaży, gdzie brodzi w wodzie i pozuje w stroju kąpielowym. Góra jest mocno wycięta, dekolt jest dość duży.

H2O - podpisała zdjęcie Roksana.
 

Pod spodem pojawiło się wiele komentarzy, fani komplementują nowy wizerunek piosenkarki:

Cudowna.
Woow jaka piękna.
Wyglądasz olśniewająco - piszą.

Jednak nie wszyscy mogą pogodzić się z upływającym czasem i tym, że Roksana nie jest już dzieckiem, a dorosłą kobietą.

Ona już nie wygląda jak Węgiel - doczepił się jeden z użytkowników Instagrama.

Na szczęście takich opinii jest znacznie mniej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.