Starszy o osiem lat ukochany Roksany Węgiel ma dziecko ze znaną aktorką. Wydał oświadczenie

Roksana Węgiel publicznie ogłosiła, że jest z osiem lat starszym od niej Kevinem Mglejem. Teraz on sam postanowił nieco o sobie opowiedzieć.

Roksana Węgiel 11 stycznia obchodziła 18. urodziny. Z tej okazji udzieliła Plejadzie wywiadu, w którym oficjalnie potwierdziła, to co od dawna było przedmiotem plotek, mianowicie, że spotyka się z 26-letnim Kevinem Mglejem. Okazuje się, że po ogłoszeniu tej nowiny głos zabrał też sam zainteresowany. 

Zobacz wideo Roksana Węgiel zrobiła sobie zdjęcie z parą prezydencką. Niektórzy zarzucili jej stronniczość. Co im odpowiedziała? Wybierz

Partner Roksany Węgiel ma syna

Roksana Węgiel pierwszy raz tak otwarcie mówiła o nowym partnerze. W wywiadzie przyznała, że to "miłość od pierwszego wejrzenia". Zapewniała też, że różnica wieku, która dzieli ją z Mglejem, nie stanowi problemu ani dla niej, ani dla jej rodziców. 18-latka przyznała też, że miłosna relacja narodziła się podczas pracy nad najnowszą płytą wokalistki (więcej na ten temat TUTAJ).

O tej dwójce szybko zrobiło się głośno. Tym bardziej że już wcześniej pojawiały się artykuły, że Mglej ma dziecko z aktorką Malwiną Dubowską, która w serialu TVP "Korona królów" wcieliła się w postać Nieradki. Węgiel podczas wywiadu nie odnosiła się do tej kwestii. Zrobił to za nią Mglej, który na InstaStories opublikował krótkie oświadczenie, w którym sprostował niektóre informacje na swój temat (to już zniknęło z jego konta, ale jak wiadomo, w sieci nic nie ginie). 

Z bliżej niezrozumiałego powodu jestem dzisiaj tagowany w jakimś milionie rzeczy, co osobiście mnie bawi i skłania do zabawy - kilka faktów o Kevinie - napisał na wstępie.

Nim Mglej napisał o synu, przypomniał, że ma 26 lat i nigdy nie był żonaty.

Nie mam i nie miałem Żony, żadna sobie nie zasłużyła. Mam syna i jest absolutnym kotem. Najlepszy gość na świecie - czytamy.

W dalszej części pisał, że nie jest producentem muzycznym, a songwriterem (autorem piosenek) i ma cztery, a nie jak pisały niektóre media, trzy firmy. Ironicznie wypowiedział się także na temat komentarzy, które otrzymuje po publikacji materiału Węgiel. 

Kevin MglejKevin Mglej Fot. Instagram/ kevinmglej

Myślicie, że po tym oświadczeniu Roksana Węgiel i Kevin Mglej będą pojawiać się wspólnie na ściankach?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.