Starszy o osiem lat ukochany Roksany Węgiel ma dziecko ze znaną aktorką. Wydał oświadczenie

Roksana Węgiel publicznie ogłosiła, że jest z osiem lat starszym od niej Kevinem Mglejem. Teraz on sam postanowił nieco o sobie opowiedzieć.

Roksana Węgiel 11 stycznia obchodziła 18. urodziny. Z tej okazji udzieliła Plejadzie wywiadu, w którym oficjalnie potwierdziła, to co od dawna było przedmiotem plotek, mianowicie, że spotyka się z 26-letnim Kevinem Mglejem. Okazuje się, że po ogłoszeniu tej nowiny głos zabrał też sam zainteresowany. 

Zobacz wideo Roksana Węgiel zrobiła sobie zdjęcie z parą prezydencką. Niektórzy zarzucili jej stronniczość. Co im odpowiedziała? Wybierz

Roksana Węgiel Roksana Węgiel kończy 18 lat. Tak się zmieniała przez lata

Partner Roksany Węgiel ma syna

Roksana Węgiel pierwszy raz tak otwarcie mówiła o nowym partnerze. W wywiadzie przyznała, że to "miłość od pierwszego wejrzenia". Zapewniała też, że różnica wieku, która dzieli ją z Mglejem, nie stanowi problemu ani dla niej, ani dla jej rodziców. 18-latka przyznała też, że miłosna relacja narodziła się podczas pracy nad najnowszą płytą wokalistki (więcej na ten temat TUTAJ).

O tej dwójce szybko zrobiło się głośno. Tym bardziej że już wcześniej pojawiały się artykuły, że Mglej ma dziecko z aktorką Malwiną Dubowską, która w serialu TVP "Korona królów" wcieliła się w postać Nieradki. Węgiel podczas wywiadu nie odnosiła się do tej kwestii. Zrobił to za nią Mglej, który na InstaStories opublikował krótkie oświadczenie, w którym sprostował niektóre informacje na swój temat (to już zniknęło z jego konta, ale jak wiadomo, w sieci nic nie ginie). 

Z bliżej niezrozumiałego powodu jestem dzisiaj tagowany w jakimś milionie rzeczy, co osobiście mnie bawi i skłania do zabawy - kilka faktów o Kevinie - napisał na wstępie.

Nim Mglej napisał o synu, przypomniał, że ma 26 lat i nigdy nie był żonaty.

Nie mam i nie miałem Żony, żadna sobie nie zasłużyła. Mam syna i jest absolutnym kotem. Najlepszy gość na świecie - czytamy.

W dalszej części pisał, że nie jest producentem muzycznym, a songwriterem (autorem piosenek) i ma cztery, a nie jak pisały niektóre media, trzy firmy. Ironicznie wypowiedział się także na temat komentarzy, które otrzymuje po publikacji materiału Węgiel. 

Kevin MglejKevin Mglej Fot. Instagram/ kevinmglej

Myślicie, że po tym oświadczeniu Roksana Węgiel i Kevin Mglej będą pojawiać się wspólnie na ściankach?

Więcej o: