18-letnia Roksana Węgiel o osiem lat starszym partnerze! "Niczego w życiu nie byłam tak pewna"

To już pewne. Roksana Węgiel spotyka się z Kevinem Mgleją, który jest związany z branżą muzyczną. Wokalistka po raz pierwszy tak otwarcie opowiedziała o tej relacji.

Roksana Węgiel 11 stycznia świętuje 18. urodziny. To jednak niejedyny powód do radości. Młodziutka wokalistka tego samego dnia wydała też płytę "13+5". Właśnie ukazał się pierwszy tak osobisty wywiad Węgiel, w którym otwarcie opowiada m.in. o ukochanym. 

Zobacz wideo Roksana Węgiel zrobiła sobie zdjęcie z parą prezydencką. Niektórzy zarzucili jej stronniczość. Co im odpowiedziała?

Roksana Węgiel mówi o partnerze: Czuję się przy nim bezpiecznie

Plotki o tym, że Roksana Węgiel spotyka się z 26-letnim Kevinem Mgleją krążą w sieci od jakiegoś czasu. Podsycała je sama zainteresowana, publikując nagrania i zdjęcia, na których widać ją w towarzystwie autora tekstów piosenek (więcej na ten temat TUTAJ). Teraz Węgiel oficjalnie potwierdziła te doniesienia. Zapytana przez portal Plejada, kim jest jej aktualny partner, odpowiedziała:

To Kevin Mglej. Razem z nim i Jeremim Sikorskim napisaliśmy praktycznie całą płytę "13+5". Poznaliśmy się przez pracę w studio i w zasadzie można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron.

Widać, że 18-latka jest bardzo zakochana. Oto, jak mówiła o ukochanym:

Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają falę show-biznesu. (...) Jest zarówno wrażliwy, jak i bardzo stanowczy, z artystyczną duszą i twardo stąpającym po ziemi umysłem. Czuję się przy nim bezpiecznie.

W wywiadzie dla Plejady wokalistka została zapytana także o różnicę wieku, jaka dzieli są z Mgleją. Okazuje się, że to nie kłopot. 

Dokładnie taka sama różnica jest między moimi rodzicami - moja mama miała 17 lat, kiedy poznała tatę, który w tamtym momencie miał 25 lat. Aktualnie są już 20 kilka lat razem z trójką dzieci i ogromnym szczęściem.

Węgiel twierdzi, że rodzice i jej bracia akceptują Mgleję i mają z nim doskonały kontakt.