Doda nie poszła na własną studniówkę. Wszystko przez Janusza Józefowicza [PLOTEK EXCLUSIVE]

Kto by się spodziewał, że Doda nie była na własnej studniówce. A jednak. Zadecydował za nią los i Janusz Józefowicz.

Doda jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarek w Polsce. Plotek skontaktował się z Dodą, żeby porozmawiać z nią o studniówce. Wokalistka podzieliła się nietypowym wyznaniem. Okazało się, że nie mogła bawić się na imprezie. Dlaczego? Zobaczcie sami. 

Polecamy: Doda w ciemniejszych włosach. Fani zaskoczeni: Nie jesteś podobna do dawnej Dody

Zobacz wideo Jak wyglądał casting do "Dziewczyn z Dubaju" i dlaczego na scenie się "gotuje"? Paulina Gałązka w Kole Plotka

Doda nie wspomina studniówki, bo na niej nie była. Miała w tamtym czasie ważne obowiązki

Piosenkarka wprost powiedziała nam, że nie była na własnej studniówce. Za brak wspomnień z tego ważnego wydarzenia dla każdego maturzysty odpowiada... Janusz Józefowicz. Dyrektor kreatywny Teatru Studio Buffo nie pozwolił młodej wokalistce, żeby opuściła spektakl. To właśnie w instytucji spędziła czas, zamiast na zabawie z uczniami warszawskiego liceum. 

Nie byłam na studniówce. Dyrektor teatru, w którym pracowałam,  mnie nie zwolnił ze spektaklu. Mówiłam o tym w wielu wywiadach. Chodzi o Janusza Józefowicza - podsumowała.

Jak widać, artyści muszą wiele poświęcić, żeby stać na artystycznej scenie. Często rezygnują z życia prywatnego i ważnych wydarzeń dla młodego człowieka, jakim jest studniówka. Znaleźliśmy jednak inne gwiazdy, którym udało się pojawić na studniówce. Ciekawą historią podzielił się z nami Aleksander Sikora, który miał tej nocy bardzo stylowy, połyskujący garnitur. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.  

Zobacz też: Studniówki gwiazd. Iga Lis w kreacji, za którą sporo zapłaciła. Marcelina Ziętek w za ostrym makijażu

Doda. Studniówka po latach

Wokalistka wraz z upływem lat zdecydowała się na zorganizowanie ciekawego konkursu. Wygraną było wyjście z Dodą na studniówkę zwycięzcy. Trzeba przyznać, że był to bardzo oryginalny pomysł.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.