Janachowska zdradziła kulisy związku z mężem miliarderem. Nie tylko ona bogato wyszła za mąż. Jak inne gwiazdy poznały majętnych partnerów?

Znaleźć miłość, a dodatkowo u boku miliardera to marzenie niejednej kobiety. Niektórym się to udało. Zobaczcie, które panie z polskiego show-biznesu związały się z wysoko postawionymi mężczyznami.
Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński KAPIF

Izabela Janachowska-Jabłońska

Izabela Janachowska wystąpiła w programie "Uwaga!: Kulisy Sławy", dzięki temu dowiedzieliśmy się, jak poznała swojego męża. Można powiedzieć, że to dzięki jej miłości do tańca. Krzysztof Jabłoński, przedsiębiorca i milioner, wypatrzył ją w programie "Taniec z gwiazdami", w którym występowała. 

Łatwiej byłoby mi teraz zarobić pierwszy milion niż zdobyć serce Izy. To było wyzwanie, bardzo trudne - wyznał przed kamerami Jabłoński. 

Parę dzieli spora różnica wieku. Jest to 27 lat. 

Ja tej różnicy nie czuję. Ja osobiście nie czuje się od niej tyle starszy - dodał Jabłoński. 

Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński
KAPIF

W rozmowie z dziennikarką, Jabłoński odniósł się też do stereotypu, że żona miliardera nie musi pracować. W ich związku jest inaczej:

Myślę, że dlatego jesteśmy razem, że nie wyobrażam sobie, żeby niezależnie od sytuacji materialnej, kobieta nie miała celu, pasji i korzystała z majątku męża, żeby kupować sobie torebki czy zachcianki. Właśnie to mi imponuje w Izie, że ona ma pasję. Jak ja ją poznałem ona pracowała, później przestała tańczyć, ale znalazła sobie już alternatywę, w której się świetnie odnajduje, czyli śluby. Ona jest dumna ze mnie, z tego co ja osiągnąłem, a ja jestem dumny z niej. Na tym polega, w jakiś sposób, związek - mówił mąż Janachowskiej.

Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński
KAPIF

Anna Czartoryska-Niemczycka, Michał Niemczycki Anna Czartoryska-Niemczycka, Michał Niemczycki KAPIF

Anna Czartoryska-Niemczycka

Michał Niemczycki poznał swoją żonę, księżniczkę Annę Czartoryską-Niemczycką, w 2011 roku na balu wydanym przez Dominikę Kulczyk oraz jej ówczesnego męża, księcia Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego, na zamku w Nowym Wiśniczu.

Kiedy Anna Czartoryska i Michał Niemczycki zostali sobie przedstawieni, od razu między nimi zaiskrzyło. Do końca balu się nie rozstawali, tańczyli, rozmawiali o sztuce i życiu. Obserwujący ich uczestnicy balu od razu zauważyli, że to początek czegoś znacznie poważniejszego, niż zwykła znajomość - czytamy na stronie "Party".

Kiedy przedstawiono ich sobie, od razu między nimi zaiskrzyło! Przetańczyli wspólnie cały wieczór, a goście ponoć od od samego początku wiedzieli, że to będzie wielka miłość.

Anna Czartoryska-Niemczycka, Michał Niemczycki
KAPIF

Anna Czartoryska-Niemczycka, Michał Niemczycki
KAPIF

Magdalena Mielcarz, Adrian Ashkenazy Magdalena Mielcarz, Adrian Ashkenazy KAPIF

Magdalena Mielcarz

A jak poznała się Magdalena Mielcarz i jej mąż Adrian Ashkenazy? Poznali się w 2006 roku w Nowym Jorku. Pierwszą randkę spędzili w restauracji Bliss. Spotkanie okazało się na tyle owocne, że już rok później para stała na ślubnym kobiercu. Dwa lata po ślubie, czyli w 2009 roku, na świat przyszła ich pierwsza córka. Po kolejnych czterech latach urodziła się ich druga córka. 

Pars stroniła od mediów i przez długi czas niewiele było wiadomo o ich związku. Tuż przed ich 10. rocznicą ślubu pojawiły się doniesienia, że Mielcarz i Ashkenazy przechodzą kryzys. Jak się okazało, były to tylko plotki, a oni nadal tworzą zgrany duet. W lipcu tego roku, obchodzili kolejną rocznicę małżeństwa

Magdalena Mielcarz, Adrian Ashkenazy
KAPIF

Magdalena Mielcarz, Adrian Ashkenazy
KAPIF

Adrian Ashkenazy, który ma korzenie żydowsko-polskie, to 44-letni amerykański biznesmen i prawnik, który kończył Harvard. Jest również właścicielem sieci hoteli.

Joanna Liszowska, Ola Serneke Joanna Liszowska, Ola Serneke KAPIF

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska po nieudanych związkach, w 2008 roku ponownie się zakochała. Jej wybrankiem został szwedzki biznesmen Ola Serneke, z którym poznali się latem w Poznaniu. Prywatny majątek właściciela firmy "Bygg&Konsult AB", szacuje się na ok. 300 milionów złotych! Para wzięła ślub 24 lipca 2010 roku. 

Joanna Liszowska, Ola Serneke
Kapif

Aktorka dla swojej miłości zdobyła się nawet na przeprowadzkę do Szwecji.

Poczułam, że to mężczyzna na całe życie. Kiedy pojawia się miłość, to granice krajów czy inny język przestają mieć znaczenie. I dużo więcej staje się możliwe. Poza tym przez częste rozłąki nasze uczucie nie ma kiedy ostygnąć! - czytamy.

Para doczekała się dwóch córek, Emmy i Stelli. 

Joanna Liszowska, Ola Serneke
KAPIF

Jolanta Pieńkowska, Leszek Czarnecki Jolanta Pieńkowska, Leszek Czarnecki KAPIF

Jolanta Pieńkowska

O związku Jolanty Pieńkowskiej i Leszka Czarneckiego niewiele wiadomo. Trudno też doszukać się informacji, gdzie się poznali. Wiadomo jednak, że ich ślub, w 2008 roku, odbył się we Francji. Informacja o zawarciu małżeństwa przedostała się do mediów dopiero po fakcie.

Dopiero po powrocie do Polski para zorganizowała, w jednej z warszawskich restauracji, kameralne przyjęcie weselne dla kilkudziesięciu osób.

Jolanta Pieńkowska, Leszek Czarnecki
KAPIF

Jolanta Pieńkowska, Leszek Czarnecki
KAPIF

Oboje niezwykle cenią sobie życie prywatne i rzadko bywają na publicznych imprezach.

Leszek Czarnecki, z wykształcenia inżynier i doktor ekonomii, jest twórcą grupy spółek Getin Holding S.A., działającej na rynku usług bankowych