Muzyk, przedsiębiorca i ojciec. Kim jest Kevin Mglej, osiem lat starszy ukochany Roksany Węgiel?

Roksana Węgiel niedawno wyjawiła, że od kilku miesięcy spotyka się z Kevinem Mglejem. Kim jest jej ukochany? To pasjonat muzyki i znawca marketingu. Sprawdźcie, co jeszcze o nim wiemy.

Roksana Węgiel zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy i w 18. urodziny potwierdziła związek z Kevinem Mglejem. Jej nowy wybranek to bez wątpienia człowiek wielu talentów. Absolwent prawa prowadzi własną wytwórnię muzyczną. Jest prezesem agencji marketingowej. Oprócz tego śpiewa i układa piosenki dla polskich gwiazd. Ma trzyletniego syna ze związku ze znaną aktorką. To jeszcze nie koniec niespodzianek.

Zobacz wideo Roksana Węgiel pochwaliła się nową fryzurą

Kim jest Kevin Mglej, chłopak Roksany Węgiel?

Śmiało można powiedzieć, że Kevin Mglej to chodzący człowiek orkiestra. Działa na kilku płaszczyznach zawodowych. Przez pięć lat studiował prawo na Uniwersytecie Warszawskim, ale swoją karierę związał z zupełnie inną branżą. Kevin Mglej od 2021 roku wydaje własne kawałki pod pseudonimem Ratel. Jeden z jego najsłynniejszych singli zatytułowany jest "Biała Sukienka".

 

Jednak na co dzień przede wszystkim spełnia się jako songwriter. We współpracy z Jeremim Sikorskim i Andrzejem Jaworskim stworzyli autorsko-kompozytorsko-producencki zespół o nazwie Wolf House Production.

 

Z ich usług skorzystało już wiele polskich gwiazd sceny muzycznej m.in. Viki Gabor, Marina i Justyna Steczkowska.

 
 

To jeszcze nie koniec przygody z muzyką Kevina Mgleja. Partner Roksany Węgiel jest także współzałożycielem wytwórni muzycznej Unity Records. Oprócz tego Kevin Mglej zawodowo zajmuje się działaniami marketingowymi. Jest właścicielem i szefem agencji o nazwie House of Hype by KM. Jego firma zajmuje się m.in. obsługą kanałów w mediach społecznościowych, influencer marketingiem oraz tworzeniem kampanii na TikToku.

 

Kevin Mglej pochodzi z Warszawy. Urodził się w grudniu 1996 roku. Od września ubiegłego roku jest związany z młodszą o osiem lat Roksaną Węgiel. Niedawno piosenkarka wyjawiła, że oboje zbliżyli się do siebie, pracując nad albumem. Kevin Mglej niegdyś był zaręczony z Malwiną Dubowską. Młoda aktorka występowała w wielu serialowych produkcjach m.in. "Przyjaciółki" czy "Papiery na szczęście". W styczniu 2020 roku para doczekała się syna. Chłopiec otrzymał imię William.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.