Roksana Węgiel w lateksowym komplecie i kusym topie. Odsłoniła brzuch. Tak świętuje urodziny

Roksana Węgiel wie, jak wzbudzić zachwyt fanów udaną stylizacją. Piosenkarka z okazji 18. urodzin włożyła na siebie czerwony, lateksowy zestaw. Mogło wyjść wulgarnie, a jest bardzo stylowo i efektownie. Brawo.

Roksana Węgiel 11 stycznia 2023 roku obchodzi 18. urodziny. W związku z tym piosenkarka zasypuje swoich obserwatorów pięknymi kadrami z tego dnia. Oprócz wyjątkowego wydarzenia wokalistka świętowała także wydanie płyty "13+5". Pojawiła się w wielu miejscach, m.in. w radiu Zet czy "Dzień dobry TVN" w celu promocji nowego krążka. Podczas jednego ze spotkań uchwycono moment, jak trzymała czerwone róże. Miała na sobie bardzo modną stylizację, na którą mogłaby się zdecydować tylko prawdziwa fashionistka. Na szczęście "udźwignęła" lateksowy trend. 

Polecamy: 18-letnia Roksana Węgiel o osiem lat starszym partnerze! "Niczego w życiu nie byłam tak pewna"

Zobacz wideo Roksana Węgiel będzie prowadzącą nowej edycji "You Can Dance"

Roksana Węgiel w czerwonym lateksowym płaszczu i legginsach. Mocny "look" pasuje do jej osobowości

Roksana Węgiel nigdy nie bała się eksperymentować z wizerunkiem. Jak to artystka, często może sobie pozwolić na więcej, jeżeli chodzi o stylizacje. Widać to jak na dłoni, kiedy zaprezentowała się w mocnej, dość ekscentrycznej stylizacji. Piosenkarka postawiła na wariację z lateksem. Wybrała czerwony, ognisty plaszcz, do którego dobrała botki i spodnie w tym samym kolorze. Jakby tego było mało, to zdecydowała się na pokazanie wysportowanego brzucha, przyodziewając czarny top. Świetny "look" dopełniła nową fryzurą oraz wyrazistym makijażem, który podkreślił jej urodę. 

Zobacz też: Roksana Węgiel przed laty wystąpiła w teledysku disco polo. Nie poznacie jej

Roksana WęgielRoksana Węgiel Instagram / Roksana Węgiel screen

Czy po osiągnięciu pełnoletności Roksana Węgiel całkiem zmieni swój styl i będzie bardziej eksperymentowała ze scenicznym wizerunkiem? Czas pokaże. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.