"M jak miłość". Widzowie nie chcą oglądać Adriany Kalskiej po zerwaniu z Mikołajem Roznerskim. "Głupi wątek"

Po rozstaniu Adriany Kalskiej z Mikołajem Roznerskim w serialu "M jak miłość" wiele się zmieniło. Widzowie od jakiegoś czasu obserwują oschłe relacje bohaterów granych przez aktorską parę. W sieci pojawiły się sugestie, że najlepszym rozwiązaniem byłoby zakończenie wątku Izy.

Iza i Marcin Chodakowscy byli przez lata jedną z ulubionych par widzów serialu "M jak miłość". Fani kibicowali Izie (Adrianie Kalskiej) i Marcinowi (Mikołajowi Roznerskiemu), który ze wszystkich sił pragnął wyzwolić ukochaną z rąk prześladowcy Artura (Tomasz Ciachorowski) i ochronić swoją rodzinę. Ślub Izy i Marcina był jednym z najważniejszych wydarzeń w serialu. Wszystko wskazywało na to, że szczęście serialowych bohaterów będzie trwało wiecznie. Niestety pod koniec 2021 roku Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski ogłosili rozstanie w życiu prywatnym. Początkowo oboje zapewniali, że nie wpłynie to na ich relacje podczas prac na planie "M jak miłość". Jednak w serialowym małżeństwie niespodziewanie nagle przestało im się układać. Czy Iza może zniknąć z sagi rodziny Mostowiaków? 

Zobacz wideo "M jak miłość". Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu. Zobacz zwiastun na jesień 2022

"M jak miłość". Fani nie zostawiają suchej nitki na Izie

Problemy w serialowym małżeństwie Izy i Marcina zaczęły się już jakiś czas temu. Początkowo mężczyzna był wyjątkowo zazdrosny o swoją małżonkę. Mało co nie doszło do rozwodu. Po chwilowej sielance na horyzoncie znowu pojawiły się kłopoty. Iza dostała awans w redakcji, co wiązało się z częstymi wyjazdami do Gródka oraz masą nowych obowiązków. W aktualnych odcinkach obserwujemy zabieganą kobietę, która nie ma czasu dla męża i dzieci, a na pierwszym miejscu stawia pracę i życie zawodowe. Gdy w mediach społecznościowych serialu pojawiło się zdjęcie Izy z asystentem Radkiem, którzy zamiast pracować, tańczą w gabinecie redakcji, czara goryczy przelała się. Fani powiedzieli wprost, co myślą o Chodakowskiej. Nie przebierali w słowach.

 

Wszystko wskazuje na to, że postać Izy Chodakowskiej bardzo oburza fanów serialu. Pod opublikowanym postem wylała się lawina negatywnych komentarzy. Internauci nie szczędzili uszczypliwości.

Głupi wątek, matka bez oporu zostawia dwójkę dzieci z ojcem na cały tydzień.
Bez sensu. Jeszcze niedawno taka walka o utrzymanie małżeństwa i nagle Iza tak po prostu idzie w tango z jakimś kolegą z pracy. Mega naciągane.
Powinni dać inną aktorkę zamiast tej.
Coraz bardziej mnie ona wkurza! - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Jesteście ciekawi, jak dalej potoczą się losy Izy i Marcina? Premierowy odcinek serialu "M jak miłość" już 2 stycznia o godzinie 20:55 na antenie TVP 2.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.