"M jak miłość". Zarobki Anny Muchy są imponujące, a Katarzyny Cichopek? Kacper Kuszewski narzekał

Wiadomo, ile zarabiają aktorzy kultowego serialu "M jak miłość". Niektórzy z nich mogą się pochwalić niezłymi sumkami.

"M jak miłość" od lat cieszy się dużą popularnością wśród widzów TVP, którzy z ogromnym zainteresowaniem śledzą losy Mostowiaków. Wielu aktorów dzięki serialowi zdobyło sporą rozpoznawalność i mogą sobie pozwolić na branie udział w kampaniach reklamowych, a te potrafią być dobrym źródłem dodatkowego dochodu. Wiemy, ile zarabiają na planie serialu. 

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska zdradza, jak oszukała produkcję "M jak miłość"

Kacper Kuszewski 

Ostatnio dość głośno było o fragmencie odcinka "Wykolejeni Podcast", gdzie Kacper Kuszewski zdradził, ile zarabiał na planie. Okazuje się, że kwota wcale go nie zadowalała, co zaskoczyło internautów. Aktor otrzymywał pięć tysięcy złotych brutto, jednak za jeden lub dwa dni zdjęciowe, bo pod koniec przygody z serialem rzadziej się w nim pojawiał. Musiał od tego odliczyć podatki, a także prowizję dla agencji. Jego rzeczywiste dochody mogły zatem oscylować w okolicach czterech tysięcy złotych.

Czy to waszym zdaniem są zarobki na poziomie gwiazdy? 5 tys. miesięcznie? I to jest brutto, czyli odliczcie podatek, prowizję agencji. No, to są takie kwoty - mówił wówczas Kacper Kruszewski.

Teresa Lipowska

Teresa Lipowska jest jedną z głównych bohaterek "M jak miłość" i raczej nie może narzekać na zarobki. Zdaniem informatora "Super Expressu" za jeden dzień zdjęciowy inkasuje ona około trzech tysięcy złotych.

Anna Mucha 

Według doniesień "Super Expressu" to właśnie Anna Mucha jest najlepiej zarabiającą aktorką w serialu. Za jeden dzień zdjęciowy ma ona otrzymywać osiem tysięcy złotych, a na planie pojawia się średnio przez około pół miesiąca. Daje to łączną sumę 120 tysięcy złotych. Wszystko zostało uzależnione od tego, że obecnie jest jedną z głównych bohaterek.

Według naszych ustaleń teraz będzie pojawiała się na planie 15 dni, co, jak łatwo wyliczyć, daje 120 tysięcy złotych. To z pewnością jedna z najwyższych pensji w serialu - pisał "Super Express".

Tuż za Anną Muchą najlepiej zarabiającymi aktorami "M jak miłość" są Katarzyna Cichopek i bracia Mroczkowie. Każde z nich zarabia około sześciu tysięcy złotych za dzień zdjęciowy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.