Kacper Kuszewski o zarobkach w "M jak miłość". Kwota zaskakuje. Internauci: A ile on chciał?

Kacper Kuszewski przez lata wcielał się w rolę Marka Mostowiaka w serialu "M jak miłość". W najnowszym wywiadzie wyjawił, ile zarabiał, gdy grał w popularnej produkcji. Narzekania aktora nie spodobały się komentującym na TikToku.

Kacper Kuszewski zdobył popularność dzięki roli Marka Mostowiaka w serialu "M jak miłość". W produkcji grał długo, ale w końcu w 2018 roku pożegnał się z rolą. Widzowie dowiedzieli się, że serialowy Marek wyjechał z rodziną do Australii. Teoretycznie jest więc szansa na powrót Kuszewskiego do obsady. Co więcej, ostatnio aktor pojawił się znów na planie "M jak miłość", by nagrać specjalny, świąteczny odcinek. W najnowszym wywiadzie pożalił się jednak na wysokość zarobków, które otrzymywał grając w serialu. 

'M jak miłość'Mroczek i Kuszewski z dystansikiem. Wyśmiewają kultową scenę z "M jak miłość"

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek mówi o makijażu na planie "M jak miłość"

Kacper Kuszewski narzeka na zarobki w "M jak miłość". Internauci oburzeni

Kacper Kuszewski był gościem "Wykolejeni Podcast". W trakcie nagrania nawiązano do czasów pracy w "M jak miłość". Aktor szczerze wyjawił, ile wówczas zarabiał. Zasugerował także, że wysokość wynagrodzenia go nie satysfakcjonowała. 

Ja pod koniec mojego bycia w "M jak miłość" miewałem np. dzień lub dwa dni zdjęciowe w miesiącu. Moja stawka to nie było trzy tysiące złotych, to było trochę mniej. Czy to waszym zdaniem są zarobki na poziomie gwiazdy? Pięć tysięcy miesięcznie? I to jest brutto, czyli odliczcie podatek, prowizję agencji. To są takie kwoty - powiedział Kacper Kuszewski w podkaście "Wykolejeni Podcast".

Kacper KuszewskiKacper Kuszewski Fot. KAPiF

Więcej zdjęć Kacpra Kuszewskiego znajdziesz w galerii na górze strony. 

Słowa aktora wywołały burzę wśród internautów. Przeważały opinie, że kwota wcale nie jest niska, jeśli weźmie się pod uwagę dwa dni pracy w miesiącu. 

Chciałabym za dwa dni pracy zarabiać pięć tysięcy złotych brutto.
Pięć tysięcy złotych za dwa dni pracy?
A ile on chciał za dwa dni pracy?
W głowie się poprzewracało.

To tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod fragmentem wywiadu Kacpra Kuszewskiego na TikToku. Też was zdziwiły kwoty podane przez odtwórcę roli Marka Mostowiaka? 

 

'M jak miłość'"M jak miłość". Fani mają dość dramatu. Padły gorzkie słowa

Więcej o: