Kacper Kuszewski o zarobkach w "M jak miłość". Kwota zaskakuje. Internauci: A ile on chciał?

Kacper Kuszewski przez lata wcielał się w rolę Marka Mostowiaka w serialu "M jak miłość". W najnowszym wywiadzie wyjawił, ile zarabiał, gdy grał w popularnej produkcji. Narzekania aktora nie spodobały się komentującym na TikToku.

Kacper Kuszewski zdobył popularność dzięki roli Marka Mostowiaka w serialu "M jak miłość". W produkcji grał długo, ale w końcu w 2018 roku pożegnał się z rolą. Widzowie dowiedzieli się, że serialowy Marek wyjechał z rodziną do Australii. Teoretycznie jest więc szansa na powrót Kuszewskiego do obsady. Co więcej, ostatnio aktor pojawił się znów na planie "M jak miłość", by nagrać specjalny, świąteczny odcinek. W najnowszym wywiadzie pożalił się jednak na wysokość zarobków, które otrzymywał grając w serialu. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek mówi o makijażu na planie "M jak miłość"

Kacper Kuszewski narzeka na zarobki w "M jak miłość". Internauci oburzeni

Kacper Kuszewski był gościem "Wykolejeni Podcast". W trakcie nagrania nawiązano do czasów pracy w "M jak miłość". Aktor szczerze wyjawił, ile wówczas zarabiał. Zasugerował także, że wysokość wynagrodzenia go nie satysfakcjonowała. 

Ja pod koniec mojego bycia w "M jak miłość" miewałem np. dzień lub dwa dni zdjęciowe w miesiącu. Moja stawka to nie było trzy tysiące złotych, to było trochę mniej. Czy to waszym zdaniem są zarobki na poziomie gwiazdy? Pięć tysięcy miesięcznie? I to jest brutto, czyli odliczcie podatek, prowizję agencji. To są takie kwoty - powiedział Kacper Kuszewski w podkaście "Wykolejeni Podcast".

Kacper KuszewskiKacper Kuszewski Fot. KAPiF

Więcej zdjęć Kacpra Kuszewskiego znajdziesz w galerii na górze strony. 

Słowa aktora wywołały burzę wśród internautów. Przeważały opinie, że kwota wcale nie jest niska, jeśli weźmie się pod uwagę dwa dni pracy w miesiącu. 

Chciałabym za dwa dni pracy zarabiać pięć tysięcy złotych brutto.
Pięć tysięcy złotych za dwa dni pracy?
A ile on chciał za dwa dni pracy?
W głowie się poprzewracało.

To tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod fragmentem wywiadu Kacpra Kuszewskiego na TikToku. Też was zdziwiły kwoty podane przez odtwórcę roli Marka Mostowiaka? 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.