Tomasz Ciachorowski

Tomasz Ciachorowski

Tomasz Ciachorowski jest polskim aktorem. Ukończył Politechnikę Gdańską oraz Studium Aktorskie w Olsztynie. Jest znany z wielu seriali, na przykład „Złotopolscy”, „Pierwsza miłość”, „M jak miłość” i „Na dobre i na złe”. Wystąpił w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

Imię i nazwisko: Tomasz Ciachorowski
Data urodzenia: 5 kwietnia 1980
Miejsce urodzenia: Gdańsk
Zawód: aktor
Facebook: facebook.com/tomasz.ciachorowski
Instagram: @tomek_ciachorowski

Tomasz Ciachorowski – edukacja

Tomasz Ciachorowski, nietypowo jak na aktora, skończył Politechnikę Gdańską. Ukończył uczelnię na wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa. Poza tym Ciachorowski jest absolwentem Studium Aktorskiego im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze Jaracza w Olsztynie. Studium ukończył w 2008 roku.

Tomasz Ciachorowski – kariera aktorska

Tomasz Ciachorowski jest aktorem Lubuskiego Teatru Dramatycznego im. Leona Kruczkowskiego w Zielonej Górze. W teatrze zagrał między innymi w sztukach „Harold i Matylda”, „Jak wam się podoba” i „Teraz na zawsze”.
W telewizji debiutował w 2008 roku w serialu obyczajowo – kryminalnym „Niesamowite historie”. Od 2008 do 2010 roku Ciachorowski grał Jana Złotopolskiego w serialu „Złotopolscy”. Poza tym Tomasz jest znany z ról w serialach takich jak „Licencja na wychowanie”, „Ojciec Mateusz”, „Pierwsza miłość”, „Misja Afganistan”, „Hotel 52”, „Na dobre i na złe” i „M jak miłość”.
Aktor był nominowany do nagrody „Viva! Najpiękniejsi” (w kategorii Najpiękniejszy Polak). W 2011 roku był nominowany w kategorii „Aktor” do nagrody Telekamer.
Od początku września 2016 roku Ciachorowski występował w szóstej edycji tanecznego programu rozrywkowego „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Program był wówczas emitowany na antenie telewizji Polsat. Partnerką Tomasza Ciachorowskiego na parkiecie była tancerka Natalia Głębocka. Para odpadła z rywalizacji już w pierwszym odcinku zajmując ostatecznie jedenaste miejsce.

tomasz ciachorowski

Więcej o:

tomasz ciachorowski

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.