Tomasz Ciachorowski był nękany w szkole. Aktor zamieścił poruszający wpis. "Znoś dzielnie docinki i szykany"

Tomasz Ciachorowski skończył 41 lat. Aktor z tej okazji zamieścił emocjonalny wpis na Instagramie, w którym przyznał, z jakimi problemami zmagał się jako nastolatek.

Tomasz Ciachorowski w dniu swoich urodzin opublikował poruszający wpis na Instagramie. Zaadresował go do 12-letniego siebie i ujawnił, że w czasach szkolnych był nękany przez rówieśników.

Zobacz wideo Tomek Ciachorowski pokazał kulisy ostatniego dnia na planie "M jak miłość"

Kuba Sienkiewicz poważnie przeszedł covidKuba Sienkiewicz ciężko przeszedł COVID-19. "Byłem w szpitalu w ciężkim stanie"

Tomasz Ciachorowski był nękany w szkole

W emocjonalnym wpisie aktor w pocieszających słowach zwrócił się do młodszej wersji siebie. Między wierszami przyznał, że jako młody chłopak miał problemy z samoakceptacją i zmagał się ze złośliwymi komentarzami ze strony rówieśników. Dodał otuchy i nadziei tym, którzy obecnie zmagają się z podobnymi problemami.

Moja 41. wiosna. Przytulam cię dwunastoletni Tomku. Chcę ci powiedzieć, że czeka cię ekscytujące życie, pełne przygód i niezwykłych historii. Chcę, żebyś wiedział, że spotkasz na swojej drodze fantastycznych, życzliwych ci ludzi. Odkryjesz w sobie talent, który zaczniesz rozwijać i dzięki temu zaczniesz się w końcu lubić, a z czasem zaakceptujesz siebie w pełni - pisał. 
 

Aktor poradził młodszemu sobie, że nie warto się poddawać i zawsze należy wierzyć we własne siły:

Znoś dzielnie docinki i szykany ze strony rówieśników - kiedyś będziesz ponad to! Uśmiechnij się, głowa do góry i uwierz w siebie. Happy birthday to me.

Pod wpisem aktora pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Popularni blogerzy Jakub i Dawid przyznali, że podobny głos wsparcia przydałby się większości nastolatków w wieku dojrzewania:

Taki głos wsparcia z przyszłości przydałby się chyba wszystkim dzieciakom w tym wieku, bo otoczenie najczęściej tylko oczekuje i stawia nowe wyzwania. Świetny pomysł! Najlepszego.

Krzysztof Krawczyk nie żyjeOstatni post Krzysztofa Krawczyka. Pojawił się w dniu śmierci

Poruszyło was wyznanie Ciachorowskiego?