Tomka Ciachorowskiego poniósł melanż. Opublikował kompromitujące nagranie. Komentuje Mikołajczak: Co tu się wydarzyło?!

Tomek Ciachorowski i Michał Mikołajczak świętowali urodziny koleżanki. Dla jednego z nich impreza wymknęła się "trochę" spod kontroli.

Tomasz Ciachorowski i Michał Mikołajczak dobrze dogadywali się na planie programu "Agent-Gwiazdy", nie dziwi więc fakt, że nadal utrzymują dobry kontakt. Ostatnio wybrali się na imprezę urodzinową wspólnej znajomej i obaj ochoczo relacjonowali wydarzenie na InstaStory. Ich relacje jednak nieco się różnią.

Ciachorowski od początku czuł się bardzo swobodnie i nie odmawiał sobie rozmaitych trunków: drinków, wina czy piwa. Taka mieszanka mogła wywołać tylko jeden efekt. W pewnym momencie aktor stracił nad sobą kontrolę, a jego zachowanie było zwyczajnie kompromitujące: stał się bardzo głośny, podbierał innym drinki, a InstaStory opisywał z błędami. Sam jednak bawił się przednio i pewnie myślał też, że jest zabawny. Co innego mówią nagrania Mikołajczaka - to one pokazują stopień kompromitacji Ciachorowskiego.

Tomasz złodziej! Co tu się wydarzyło? - komentował Mikołajczak zawłaszczenie sobie cudzego drinka przez kolegę.

Michał MikołajczakMichał Mikołajczak Instagram.com

Dalej nie było lepiej. Pełne zażenowania miny pozostałych uczestników imprezy mówią wszystko. Oba InstaStory aktorów możecie obejrzeć na poniższym wideo:

Zobacz wideo

EDIT: Szybko okazało się, że nagranie jest częścią akcji społecznej "Alkohol. Zawsze odpowiedzialnie'. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj: Ciachorowski i Mikołajczak opublikowali kompromitujące wideo. Teraz tłumaczą: To część kampanii społecznej. Wyjaśniamy, o co chodzi

red

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.