Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z młodości. Już jako nastolatek był łamaczem serc. Patrząc w TE oczy, można mieć ciarki

Znamy ich z pierwszych stron gazet i kochamy oglądać na szklanym ekranie. Amanci polskiego kina łamią serca tysięcy kobiet i potrafią wprowadzić w kompleksy niejednego mężczyznę. Zobaczcie, jak wyglądali, zanim zostali bożyszczami tłumów.
Mikołaj Roznerski przyznał się do choroby Mikołaj Roznerski przyznał się do choroby fot.KAPIF

Mikołaj Roznerski

Dziś Mikołaj Roznerski przeżywa najlepszy okres w swojej karierze. Jako gwiazdor "M jak miłość" cieszy się ogromną popularnością płci pięknej. Wkrótce będziemy mogli go też zobaczyć w filmie "Fighter", gdzie wciela się w rolę boksera. Również w życiu prywatnym jest szczęściarzem. Odkąd związał się z Adrianą Kalską, wreszcie uwierzył, że prawdziwa miłość istnieje. Z całą pewnością złamał tym serce swoim najwierniejszym fankom.

Ostatnio aktor pochwalił się zdjęciem sprzed 17 lat. Trzeba przyznać, że wyglądał zupełnie inaczej. Mimo wszystko już wtedy miał w sobie to coś. Zresztą internauci zachwycali się fotografią i komplementowali Mikołaja, że z wiekiem zyskał na atrakcyjności.


Instagram/mroznerski

Piotr Stramowski Piotr Stramowski Fot. Franciszek Mazur / Agencja Gazeta

Piotr Stramowski

Piotr Stramowski jest obecnie jednym z największych twardzieli polskiego kina. Dzięki rolom w filmach Patryka Vegi pokazał, że lepiej z nim nie zadzierać. Trzeba przyznać, że już jako kilkuletni chłopiec lubił wyglądać jak osiedlowy "gangster".


Instagram

Mateusz Damięcki napisał polityczny Mateusz Damięcki napisał polityczny KAPIF

Mateusz Damięcki

Mateusz swoją przygodę z show-biznesem zaczął jeszcze jako dziecko. Wcielając się w postać wnuka Karwowskich w serialu "40-latek. 20 lat później", zyskał ogromną popularność. Szybko stał się gwiazdą produkcji dla dzieci i młodzieży. Nic dziwnego, był przeuroczym i niezwykle utalentowanym chłopcem.


Screen TVP

Wkrótce zobaczymy go w filmie "Furioza", gdzie wciela się w postać Goldena, który obraca się w gangsterskim środowisku pseudokibiców. Damięcki całkowicie zmienił swój wizerunek dla tej roli. Ogolił się na łyso i przypakował.

Mateusz Damięcki
instagram/mateuszdamiecki

Maciej Zakościelny Maciej Zakościelny KAPIF.pl

Maciej Zakościelny

Przez lata ciągnęła się za nim łatka polskiego Brada Pitta. Nic dziwnego, w końcu Zakościelny był swojego czasu najprzystojniejszym aktorem w kraju nad Wisłą. Jednak patrząc na jego zdjęcia z dzieciństwa, trudno sobie wyobrazić, że patrzymy na jedną i tę samą osobę.


Instagram

Sebastian Fabijański na planie serialu ''Komisarz Alex'', wrzesień 2017 (fot.Tomasz Stańczak / Agencja Gazeta) Sebastian Fabijański na planie serialu ''Komisarz Alex'', wrzesień 2017 (fot.Tomasz Stańczak / Agencja Gazeta) Sebastian Fabijański na planie serialu ''Komisarz Alex'', wrzesień 2017 (fot.Tomasz Stańczak / Agencja Gazeta)

Sebastian Fabijański

Zanim Sebastian Fabijański stał się filmowym amantem, był zwyczajnym nastolatkiem. Przyszły aktor jest także od lat zagorzałym kibicem Legii Warszawa. Jakiś czas temu klub opublikował zdjęcie gwiazdora przed lat. Już wtedy był przystojniakiem?


Instagram/fabijanskisebastian

Marcin Dorociński Marcin Dorociński Fot. Adam Stępień / Agencja Gazeta

Marcin Dorociński

Marcin Dorociński jest obecnie jednym z najlepszych polskich aktorów. Charyzmatyczny, skryty i przystojny. Nic dziwnego, że fanki kochają się w nim. Ciekawe, czy już jako mały chłopiec marzył o wielkiej karierze.


Facebook

Marcin Dorociński
Instagram.com/marcindorocinski

Rafał Cieszyński Rafał Cieszyński Kapif

Rafał Cieszyński

Rafał Cieszyński już od dziecka miał w sobie to coś. Wystarczy spojrzeć na poniższe zdjęcie. Trudno oderwać od niego wzrok.


Screen Facebook

Mikołaj Krawczyk na premierze spektaklu 'Powiedzmy miłość' Mikołaj Krawczyk na premierze spektaklu 'Powiedzmy miłość' Akpa

Mikołaj Krawczyk

Mikołaj Krawczyk pokochał aktorstwo i scenę już jako kilkuletni chłopiec. Jakiś czas temu gwiazdor "Pierwszej miłości" opublikował na Facebooku kilka zdjęć z czasów, gdy był słodkim dzieciaczkiem. Widać, że już wtedy miał talent aktorski.


Instagram/mikolaj_krawczyk_official


Instagram/mikolaj_krawczyk_official

Paweł Małaszyński Paweł Małaszyński Instagram.com/ pawelmalaszynski

Paweł Małaszyński

Paweł Małszyński w dzieciństwie był prawdziwym słodziakiem. Nikogo chyba nie powinno dziwić to, że dziś kochają się w nim tysiące kobiet.


Instagram/pawelmalaszynski

Tomasz Ciachorowski Tomasz Ciachorowski instagram/tomek_ciachorowski

Tomasz Ciachorowski

Tomasz Ciachorowski był w dzieciństwie "racuszkiem". Aktor niedawno żartował ze swojego wyglądu sprzed lat. Dziś jest prawdziwym "ciachem". Jego nazwisko to nie jest przypadkowe:)


Instagram/tomek_ciachorowski