"M jak miłość". Artur zostanie brutalnie zamordowany! Wiemy, kto go zabije. Nie będzie to Marcin

Tomasz Ciachorowski odchodzi z "M jak miłość". Grany przez niego Artur Skalski zostanie zamordowany.

"M jak miłość" traci kolejną gwiazdę. Z serialem pożegnał się Tomasz Ciachorowski. Oznacza to, że jeden z najbarwniejszych bohaterów produkcji umrze. Kto zabije Artura Skalskiego? 

"M jak miłość". Artur Skalski zostanie zamordowany

Już niebawem na widzów czekają niemałe emocje. W 1460. odcinku dojdzie do dramatycznej sytuacji. Artur Skalski w końcu dotrze do domu, w którym przebywać będzie Iza (Adriana Kalska) z dziećmi. Na miejscu okaże się, że rodzina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski) jest pod opieką jego brata Olka (Maurycy Popiel).

 

Między mężczyznami dojdzie do bójki, w której początkowo przytomność straci brat Marcina. Artur wejdzie do domu i będzie chciał zamordować Izę i dzieci. Nagle usłyszy poruszającego się na zewnątrz Olka i wybiegnie, by z nim skończyć. Wtedy Chodakowski chwyci za broń i zastrzeli Skalskiego. 

 

Będąc w szoku, lekarz zakopie ciało Artura w lesie i zatai ten fakt przed bratem, mówiąc, że Skalski uciekł. Jak potoczą się dalsze losy braci Chodakowskich? Oglądajcie "M jak miłość" w każdy poniedziałek i wtorek o 20:55 w telewizyjnej Dwójce. 

CW

Zobaczcie kto jeszcze odszedł z "M jak miłość". 

Zobacz wideo
Więcej o: