"M jak miłość". Strzelanina w bistro! Jedna z bohaterek zostanie ranna. Własnym ciałem ochroni ukochanego

W najnowszym odcinku serialu "M jak miłość" na widzów czeka spora dawka emocji. W bistro dojdzie do strzelaniny i jedna z ulubionych bohaterek zostanie postrzelona i trafi do szpitala.

W poniedziałek dziewiątego stycznia o godzinie 20:55 na TVP2 zostanie wyemitowany 1698. odcinek "M jak miłość".  Na widzów czeka wiele emocji i dramatycznych wydarzeń. Do bistro Kingi Zduńskiej (Katarzyna Cichopek) wpadnie były partner Lilki (Monika Mielnicka) - Ethan (Paweł Roman). Mężczyzna wda się z byłą ukochaną w awanturę i w pewnym momencie użyje broni. Jedna z bohaterek w obronie ukochanego ochroni go własnym ciałem i zostanie postrzelona. 

Zobacz wideo Mikołaj Roznerski o zainteresowaniach syna. Też zostanie aktorem?

"M jak miłość". Strzelanina w bistro skończy się źle dla jednej z ukochanych bohaterek widzów

W 1698. odcinku "M jak miłość" w trakcie kłótni Lilki z Ethanem mężczyzna użyje broni i postrzeli obecną w bistro Frankę (Dominika Kachlik), która własnym ciałem osłoni Pawła. Kobieta trafi do szpitala z poważnymi obrażeniami ramienia. Przeżyje, ale doznała poważnego urazu. Czuwający przy ukochanej Zduński (Rałaf Mroczek) usłyszy od lekarza bardzo niepokojącą wiadomość. Kula uszkodziła ścięgna i France będzie groził niedowład ręki.  

Pańska żona miała dużo szczęścia... Kula przeszyła bark, ale nie naruszyła większych naczyń i tętnicy. Niestety, w prawym ramieniu zostały uszkodzone ścięgna... - poinformował lekarz.

Paweł i Basia (Gabriela Raczyńska) będą dzielnie czuwać przy France. Kiedy góralka się obudzi, okaże się, że jest tak skołowana, że nie pamięta, co się dokładnie wydarzyło. Dopiero po chwili zacznie odzyskiwać przytomność i zda sobie sprawę, do czego doszło w bistro. Paweł będzie uspokajać zdezorientowaną ukochaną.

Już dobrze... Najważniejsze, że żyjesz, że sytuacja jest już opanowana - uspokoi ją ukochany Paweł.

Franka zacznie powoli dochodzić do siebie i rozpocznie rehabilitację ręki. Lekarze będą robić wszystko, aby uratować zdrowie kobiety. Jakie będą tego efekty? Przekonamy się w kolejnych odcinkach "M jak miłość". 

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

 
 

Zobacz też: "Kevin sam w domu". Czym zajmuje się tata Kevina McCallistera? Ta teoria tłumaczy bogactwo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.