"M jak miłość". Emilian Kamiński pojawi się w premierowych odcinkach. Katarzyna Cichopek zdradza szczegóły z planu

Wojciech Marszałek to znana i lubiana postać w serialu "M jak miłość". Emilian Kamiński, wcielający się w jego rolę, zmarł 26 grudnia po długiej i ciężkiej chorobie. Teraz fani zastanawiają się, czy zniknie z serialu. Katarzyna Cichopek rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Serialowa rodzina "M jak miłość" pożegnała Emiliana Kamińskiego wzruszającymi wpisami w mediach społecznościowych. Anna Mucha, grająca w serialu Magdę, córkę Wojtka Marszałka opublikowała na Instagramie pamiątkowe zdjęcie, gdy ojciec prowadził ją do ołtarza w dniu ślubu z Andrzejem. Katarzyna Cichopek, czyli serialowa Kinga Zduńska, uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, czy będziemy mieli szansę zobaczyć Emiliana Kamińskiego na ekranie. Okazuje się, że postać Wojtka Marszałka pojawi się w premierowych odcinkach "M jak miłość". Do niedawana aktor aktywnie pracował na planie serialu. 

Zobacz wideo "M jak miłość". Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu. Zobacz zwiastun na jesień 2022

"M jak miłość". Emilian Kamiński zagra w nowych odcinkach. Katarzyna Cichopek rozwiewa wątpliwości 

Gwiazdy serialu "M jak miłość" żegnają kolegę, przyjaciela i aktorskiego mentora, a widzowie zastanawiają się co dalej z postacią, którą grał od lat. Wojtek Marszałek był ojcem Magdy i drugim mężem Krysi, matki Kingi. Jeszcze niedawno mogliśmy oglądać jego przygody z serialowymi wnukami. Jak się okazuje, w najnowszych odcinkach jego postać dalej będzie pojawiać się na ekranie. Katarzyna Cichopek w mediach społecznościowych wyjawiła, że Emilian Kamiński na planie serialu ostatni raz pojawił się w październiku. 

Nie spodziewałam się, że nasze październikowe spotkanie na planie będzie naszym ostatnim - napisała Katarzyna Cichopek na Instagramie.
 

Na razie nie wiadomo, w jaki sposób scenarzyści zdecydują się pożegnać jego postać. Premierowy odcinek serialu "M jak miłość" już 2 stycznia o godzinie 20:55 na antenie TVP 2

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.