Maja Bohosiewicz poprowadzi reality show. "Najlepsza impreza w życiu"

"Love Never Lies Polska" to pierwsze polskie reality show, które znajdzie się na platformie Netfliksa. W roli prowadzącej wystąpi aktorka i influencerka Maja Bohosiewicz. To właśnie ona będzie sprawdzać, czy uczestnicy są wobec siebie szczerzy.

"Love Never Lies Polska" to program, w którym uczestnicy regularnie badani są za pomocą nowoczesnego wykrywacza kłamstw. W przedsięwzięciu bierze udział sześć par, które przez kilka tygodni będą przebywać w luksusowej willi i poddawać się regularnym badaniom z udziałem wykrywacza kłamstw. Wszystko wskazuje na to, że ich uczucia mogą zostać wystawione na mocną próbę. Według zasad programu, za każde przyznanie, co naprawdę się myśli, uczestnicy mają otrzymywać zastrzyk gotówki.

Zobacz wideo Maja Bohosiewicz poprawia urodę. Zrobiła sobie popularny tatuaż na twarzy

Maja BohosiewiczBohosiewicz mówi o początkach związku. "Dobrego męża się tworzy"

Maja Bohosiewicz dostała nową fuchę. Poprowadzi reality show

W trakcie programu uczestnicy będą musieli odpowiadać na różnorodne pytania dotyczące ich związku. Gdy wykrywacz przyłapie kogoś na kłamstwie, ta osoba straci punkty. Natomiast szczera odpowiedź premiowana będzie pieniędzmi. Program wygra para, która okaże się najbardziej szczera.

"Love Never Lies Polska" to międzynarodowy format. Polska edycja będzie prowadzona przez aktorkę i influencerkę Maję Bohosiewicz, która za pośrednictwem mediów społecznościowych uchyliła rąbka tajemnicy. Okazuje się, że celebrytka jest niesamowicie podekscytowana nowym projektem. Pokazała również kilka ujęć z planu.

Powiem wam szczerze, że tak się cieszę, że w końcu to będzie w telewizji. To była praca moich marzeń. Najlepsza przygoda zawodowa, jaką w życiu miałam. Po prostu time of my life. To był taki miesiąc pełen zaskoczeń, przygód i nowych znajomości. Po raz pierwszy miałam coś takiego, że nie mogłam się doczekać, żeby pójść do pracy (...). To nie była dla mnie żadna ciężka harówa, to była najlepsza impreza, zabawa, czas, jaki w życiu dostałam - powiedziała Maja Bohosiewicz na Instagramie.

Maja Bohosiewicz dostała nową fuchę. Poprowadzi reality show. 'Najlepsza impreza w życiu'Maja Bohosiewicz dostała nową fuchę. Poprowadzi reality show. 'Najlepsza impreza w życiu' fot. Instagram

Maja Bohosiewicz o początkach macierzyństwaMaja Bohosiewicz odpowiada na pytania o początki macierzyństwa. "Wyglądałam jak śmierć"

Premiera polskiej edycji "Love Never Lies Polska" już 25 stycznia 2023 roku, zamierzacie oglądać? 

Więcej zdjęć z przygotowań Mai Bohosiewicz do programu znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu.

Więcej o: