"M jak miłość". Internauci wybrali najprzystojniejszych bohaterów. Kto znalazł się w rankingu?

"M jak miłość" to kultowy serial TVP, w którego obsadzie znalazła się cała plejada polskich aktorów. Internauci wybrali, kogo umieścić w rankingu najprzystojniejszych bohaterów serialu.

"M jak miłość" to jeden z najbardziej lubianych seriali Telewizji Polskiej. Saga rodziny Mostowiaków już od samego początku skradła serca widzów. Przez lata w serialu zagrała cała plejada polskich gwiazd. Telemagazyn w mediach społecznościowych przeprowadził ankietę wśród internautów, pytając ich o najprzystojniejszych bohaterów serialu. 

Zobacz wideo "M jak miłość". Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu. Zobacz zwiastun na jesień 2022

'M jak miłość'"M jak miłość". Miłosny trójkąt w serialu? Bracia dostaną niemoralną propozycję

Mikołaj Roznerski, wcielający się w rolę Marcina Chodakowskiego

Mikołaj Roznerski kradnie serca widzów "M jak miłość" od kilku lat. Niegdyś serialowy buntownik, dziś odgrywa rolę troskliwego partnera i ojca dwójki dzieci. 

'M jak miłość' - Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) i Marcin (Mikołaj Roznerski)'M jak miłość' - Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) fot. Youtube.com

Rafał i Marcin Mroczek wcielający się w role Pawła i Piotra Zduńskich

Bracia Zduńscy goszczą w obsadzie "M jak miłość" od samego początku. Piotrek zwykle był bardziej ułożonym i grzeczniejszym bratem. Jednak niedawno Paweł również znalazł swoje szczęście i układa życie u boku szalonej i zakręconej Franki (Dominika Kachlik).

Rafał i Marcin MroczekRafał i Marcin Mroczek Fot. mroczek_marcin/isntagram

Paweł Deląg, który wcielał się w "M jak miłość" w rolę Michała. 

Paweł Deląg jeszcze do niedawna odgrywał rolę Michała, oddanego przyjaciela Asi (Barbara Kurdej-Szatan) i Wojtka (Feliks Matecki). 

Paweł DelągPaweł Deląg KAPiF.pl

Krystian Wieczorek, czyli serialowy mecenas Andrzej Budzyński

Mecenas Budzyński z pewnością ostatnio wzbudza wiele emocji wśród widzów. Wszystko za sprawą romansu z Julią. Na razie nie wiadomo, czy małżeństwo Budzyńskich przetrwa kryzys i Magda (Anna Mucha) zdecyduje się wybaczyć mężowi zdradę.

Krystian Wieczorek odchodzi z 'M jak Miłość'?Krystian Wieczorek odchodzi z 'M jak Miłość'? Fot. M jak Miłość - Instagram

Krzysztof Kwiatkowski, wcielający się rolę Jakuba Karskiego

Jakub w końcu odnalazł szczęście w miłości u boku młodej lekarki Kasi (Paulina Lasota). Jednak szczęśliwe chwile nie trwały zbyt długo. Serialowy przyjaciel Marcina mierzy się z poważną chorobą.

Krzysztof KwiatkowskiKrzysztof Kwiatkowski KAPiF

Bartłomiej Nowosielski"M jak miłość". Serialowy Tadeusz ważył 160 kg. Sporo schudł. "Niknie w oczach"

Maurycy Popiel, który gra Olka Chodakowskiego

Serialowy Olek ostatnio został ojcem. Jego żona Aneta (Ilona Janyst) usilnie próbuje połączyć obowiązki młodej mamy z powrotem do pracy zawodowej. W najnowszym odcinku Olka czeka niemoralna propozycja.

Maurycy PopielMaurycy Popiel Kapif

Andrzej Młynarczyk, który w "M jak miłość" grał Tomka Chodakowskiego 

Tomek był uwielbianym bohaterem, a jego serialowa śmierć poruszyła niejednego widza. 

Andrzej MłynarczykAndrzej Młynarczyk KAPIF.pl

Tomasz Oświeciński, który w "M jak miłość" do niedawna odgrywał rolę Andrzejka

Serialowy Andrzejek również był ulubieńcem widzów, dopóki wraz z żoną Marzenką (Olga Szomańska) nie zostali uśmierceni w tragicznym wypadku samochodowym. 

Tomasz OświecińskiTomasz Oświeciński KAPiF

Kto według was zasługuje na miano najprzystojniejszego aktora serialu? Premierowy odcinek "M jak miłość" już 5 grudnia o godzinie 20:55 na antenie TVP 2

Więcej o: