"M jak miłość". Miłosny trójkąt w serialu? Bracia dostaną niemoralną propozycję

W 1690. odcinku "M jak miłość" młoda niania będzie starała się uwieść Olka. Opiekunka okaże również zainteresowanie Marcinem. Jak zareagują bracia na jej niestosowne zachowanie?

Jesienny sezon "M jak miłość" przyniósł wiele niespodziewanych zwrotów akcji. Jeden z ciekawszych wątków dotyczy niani, którą zatrudnili niedawno Olek (Maurycy Popiel) i Aneta (Ilona Janyst). Zachowanie opiekunki będzie bardzo niestosowne. Jak Chodakowski zareaguje na namolne zaloty Pauliny (Elżbieta Trzaskoś)?

Zobacz wideo "M jak miłość". Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu. Zobacz zwiastun na jesień 2022

Beata Tyszkiewicz, Barbara BrylskaTyszkiewicz zachwycała elegancją. Tak wyglądały rodzime gwiazdy w młodości

"M jak miłość". Miłosny trójkąt w serialu? Bracia dostaną niemoralną propozycję

W 1690. odcinku "M jak miłość" Paulina pozwoli sobie na zbyt wiele. Niania będzie starała się uwieść Olka. Opiekunka wyśle lekarzowi pikantne zdjęcia, zrobi masaż, a także zaskoczy go, rozbierając się w sypialni. Chodakowski pozostanie jednak obojętny na starania Pauliny. Niania skieruje więc swoje zainteresowanie na Marcina (Mikołaj Roznerski), który również ją odrzuci. W pewnym momencie kobieta złoży braciom niemoralną propozycję.

We trójkę też możemy miło spędzić czas… - zaproponuje Paulina.

Zachowanie opiekunki w końcu doprowadzi Olka do wybuchu. Lekarz zasugeruje, że niania powinna rozpocząć terapię.

Uważam, że możesz mieć spory problem z kontrolą impulsów! Uwodzisz żonatych facetów, do tego przy dzieciach. To coś więcej niż nieporozumienie! To wybitnie zła ocena sytuacji. Jeśli rzeczywiście masz problem, są rozwiązania, możesz podjąć terapię - stwierdzi.

Zagrozi jej też zwolnieniem. Chodakowski nie zdecyduje się jednak na wyznanie Anecie prawdy na temat Pauliny. Będzie się obawiał, że żona posądzi go o niewierność.

Justyna SteczkowskaJustyna Steczkowska zdradziła swój obwód pasa. Ile ma centymetrów w talii?

1690. odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany w poniedziałek 5 grudnia o godzinie 20:55 na antenie TVP2.

Więcej o: