"M jak miłość". Serialowy Tadeusz ważył 160 kg. Sporo schudł. "Niknie w oczach"

Bartłomiej Nowosielski przeszedł niesamowitą przemianę. Aktor zrzucił 20 kilogramów i zapowiada, że to jeszcze nie koniec. Jak mu się to udało i co zmotywowało go do zmian?

Gdy waga zaczęła pokazywać 160 kilogramów, Bartłomiej Nowosielski podjął decyzję o wprowadzeniu zmian i ostro wziął się za siebie. O tym, jak udało mu się schudnąć, opowiedział w rozmowie z Katarzyną Cichopek w "Pytaniu na śniadanie". 

Magda Gessler, Małgorzata RozenekPolskie gwiazdy lubią przerabiać instagramowe zdjęcia. Tak wyglądają naprawdę

Zobacz wideo Dorota Szelągowska opowiada, jak schudła. Ogłasza: Rzucę palenie!

Bartłomiej Nowosielski przeszedł prawdziwą metamorfozę

Początkowo Bartłomiej Nowosielski stosował dietę, dzięki której udało mu się zrzucić siedem kilogramów. Gdy jednak zdał sobie sprawę, że przy jego wadze dążenie do szczuplejszej sylwetki będzie trwało dłużej niż zakładał, zdecydował się na radykalne rozwiązanie. Za namową specjalistów poddał się operacji bariatrycznej. Od tego czasu aktor całkowicie zmienił dotychczasowe życie. Zaczął regularnie ćwiczyć i zdrowo się odżywiać. 

Jem określone ilości, porcje się zmniejszyły, ale nie jestem w stanie więcej zjeść. Jak się zdarza, że zjem za dużo, to dostaję informację od żołądka - powiedział w "Pytaniu na śniadanie".

Dzięki zdrowym nawykom nie tylko spadła waga, ale również znacznie poprawiło się jego samopoczucie. Nowosielski podkreśla, że to dopiero początek walki. Do tej pory udało mu się zrzucić 20 kilogramów. 

Spadłem do 140 kg. Nie mówię ostatniego słowa. Nie schudnę do 80 kg, bo stracę warunki. Najważniejsze jest zdrowie. Ja mam dla kogo żyć - wyznał.
 

Na jego instagramowym profilu nie brakuje komplementów od zachwyconych metamorfozą fanów. 

Tak trzymać!
Kurcze pan Bartek niknie w oczach! Brawo! 
Super wyglądasz. Powodzenia! - czytamy pod jednym ze zdjęć.

Rzeczywiście przemiana Nowosielski jest niesamowita. Więcej jego zdjęć znajdziecie w galerii u góry strony.

Renata DancewiczDancewicz poszła na obiad do restauracji. Wyszła bez płacenia, bo... miała ochotę

Więcej o: