"Top Model". Adriana i Klaudia zaliczyły niezłą wtopę. Musiały się tłumaczyć. "Serce w gardle"

Poznaliśmy już trzy finalistki "Top Model". Zanim do tego doszło, dwie uczestniczki przyznały się do gafy w internecie. O mały włos, a musiałyby się mocno tłumaczyć TVN-owi.

Zbliża się wielki finał "Top Model". We wtorek 30 listopada poznaliśmy modelki, które powalczą o zwycięstwo. Nie obyło się jednak bez kontrowersji. Widzowie nie są zadowoleni z wyboru jurorów. Pojawiło się sporo krytycznych komentarzy w kierunku Joanny Krupy, która przywróciła Michalinę, a następnie awansowała ją do finału. Niektórzy twierdzą również, że jedno z finałowych miejsc należało się Adrianie, która brała udział w większej liczbie pokazów mody niż jej koleżanki i świetnie wypadła na wybiegach. Mimo że nie udało jej się awansować, na Instagramie dodała zabawne nagranie z jedną z finalistek, Klaudią. Modelki przyznały się do małej wpadki.

Zobacz wideo

Maciej KurzajewskiIle wzrostu ma Maciej Kurzajewski? Jest niewiele wyższy od Katarzyny Cichopek

"Top Model". Adriana i Klaudia zaliczyły wpadkę. Musiały tłumaczyć się fanom

Adriana oglądała ostatni odcinek w towarzystwie Klaudii. W mediach społecznościowych pożegnała się z programem i zachęciła do głosowania na koleżankę.

Niestety nie udało mi się wejść do wielkiego finału, ale mojej kochanej niuni się udało, także głosujemy na numer jeden. Ja jestem mega wdzięczna za wszystko, co było w programie. To są moje najwspanialsze chwile spędzone razem, np. z tą osóbką i wszystkimi innymi. Na pewno zdobyłyśmy przyjaźń - powiedziała Adriana na InstaStories.

Okazało się, że dziewczyny oglądały odcinek na Playerze, przed premierą w telewizji. Z powodu meczu Polski z Argentyną emisja "Top Model" była przesunięta. Adriana i Klaudia nie mogły doczekać się, aż podzielą się nowinami w mediach społecznościowych. Później okazało się, że zaliczyły wpadkę.

Jaką ja z Klaudią odwaliłyśmy gafę... Oglądając Playera przedwcześnie bez reklam, zapomniałyśmy, że jest był ten mecz i że odcinek był później. I dodałyśmy sobie posty, gdzie już zdradziłyśmy wszystko. A potem nam wszyscy piszą "co wy robicie, przecież my o tym jeszcze nie wiemy!". A my - szok, serce w gardle. Taka gafa w ostatnim odcinku. Ale usunęłyśmy, teraz znowu dodałyśmy i jest ok - powiedziały modelki.

Obejrzyj wideo w górnej części artykułu.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta już poznała nową partnerkę Macieja. Kobieta była na ich weselu!"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta już poznała nową partnerkę Macieja

Przypomnijmy, że uczestnicy nie mogą zdradzać zakończenia ani szczegółów przed zakończeniem programu. Finałowy odcinek "Top Model" obejrzymy już w środę 7 grudnia. Będzie to jedyny odcinek emitowany na żywo ze studia. Dowiemy się, która z trzech modelek - Klaudia, Michalina czy Natalia - wygra program. Widzowie mogą oddawać głosy za pomocą SMS-ów.

Więcej o: