Ile wzrostu ma Maciej Kurzajewski? Jest niewiele wyższy od Katarzyny Cichopek

Prezentera od dłuższego czasu oglądamy u boku Katarzyny Cichopek w "Pytaniu na śniadanie". Ile wzrostu ma Maciej Kurzajewski? To wzbudza niemałe zainteresowanie internautów. Sprawdziliśmy.

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek to od kilku tygodni nazwiska odmieniane przez wszystkie przypadki. Prezenterzy "Pytania na śniadanie" dostarczają fanom sporo emocji. W programie na żywo poinformowali o łączącym ich uczuciu, a niedawno wyszło na jaw, że para jest już po zaręczynach. Razem są i w pracy, i w domu. Widzowie na bieżąco śledzą, czy prowadzący w programie na żywo pozwolą sobie na czułe gesty, lecz, jak na razie, Kurzajewski i Cichopek zachowują zimny profesjonalizm. O ile więcej wiadomo o prezenterce, która od lat jest związana z "M jak miłość" i show-biznesem, o tyle o prezenterze sportowym fani nie mają aż tylu informacji. Internautów interesuje nie tylko wiek, ale też ile wzrostu ma Maciej Kurzajewski.

Zobacz wideo Smaszcz: W trumnie będę leżeć w ładnej sukience i jeszcze będę mu grozić palcem [fragment podcastu femiTALK]

Maciej Kurzajewski, Katarzyna CichopekCichopek i Kurzajewski mają ważny punkt na ślubnej liście. Katarzyna nalega

Ile wzrostu ma Maciej Kurzajewski? O ile jest wyższy od Cichopek?

Nie jest tajemnicą, że Katarzyna Cichopek należy do niskich osób. Jej wzrost to 1,58 m. Aktorka może więc poczuć się filigranowa przy boku większości mężczyzn. Przy swoim ukochanym nosi buty na wysokiej szpilce i mimo to jest niższa od partnera. Maciej Kurzajewski nie jest jednak w grupie bardzo wysokich. Prezenter ma 1,76 m wzrostu, a więc pomiędzy zakochanymi jest 18 cm różnicy.

Starszy syn Smaszcz odciął się od Kurzajewskiego. Pozbył się nazwiska ojcaStarszy syn Smaszcz odciął się od Kurzajewskiego. Pozbył się nazwiska ojca

Maciej Kurzajewski rozwiódł się z żoną Pauliną Smaszcz w 2020 roku po 23 latach małżeństwa. Para ma dwóch synów. Z kolei Katarzyna Cichopek ogłosiła rozstanie z mężem Marcinem Hakielem w tym roku, czym zszokowała większość fanów. Wychowują dwoje dzieci.

Zobacz też: Maciej Kurzajewski odniósł się do zaręczyn z Cichopek. Reakcja daje do myślenia

Więcej o: