Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozwodzą się. Ich małżeństwo trwało 23 lata

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski podjęli decyzję o zakończeniu wieloletniego małżeństwa. Rozstaną się w przyjaźni?

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski uchodzili za jedno z najbardziej szczęśliwych małżeństw w polskim show-biznesie. Para nie szczędziła sobie czułości na imprezach branżowych, ściankach, czy w mediach społecznościowych. Okazuje się, że dziennikarka i prezenter podjęli tę decyzję już kilka miesięcy temu.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozwodzą się

Jak podaje magazyn "Party", Paulina i Maciej zdecydowali się rozstać już pod koniec ubiegłego roku, a niedawno złożyli pozew w sądzie. Według znajomego pary mają pozostać w przyjaznych relacjach.

Uzgodnili, że rozwiodą się za porozumieniem stron, dogadali się też w sprawie podziału majątku i opieki nad młodszym synem, więc rozwód powinien być orzeczony już na pierwszej rozprawie - czytamy.

Opiekę nad młodszym synem Julianem będą sprawować naprzemiennie. Starszy Franciszek jest już dorosły i nie mieszka z rodzicami. Póki co żadne z nich nie chce publicznie komentować tej sprawy. Wiadomo, że Paulina szuka nowego mieszkania w Warszawie, do którego będzie mogła się przeprowadzić.

Te gwiazdy tworzyły kiedyś udane związki:

Zobacz wideo

KB

Więcej o: