Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozwodzą się. Ich małżeństwo trwało 23 lata

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski podjęli decyzję o zakończeniu wieloletniego małżeństwa. Rozstaną się w przyjaźni?

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski uchodzili za jedno z najbardziej szczęśliwych małżeństw w polskim show-biznesie. Para nie szczędziła sobie czułości na imprezach branżowych, ściankach, czy w mediach społecznościowych. Okazuje się, że dziennikarka i prezenter podjęli tę decyzję już kilka miesięcy temu.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozwodzą się

Jak podaje magazyn "Party", Paulina i Maciej zdecydowali się rozstać już pod koniec ubiegłego roku, a niedawno złożyli pozew w sądzie. Według znajomego pary mają pozostać w przyjaznych relacjach.

Uzgodnili, że rozwiodą się za porozumieniem stron, dogadali się też w sprawie podziału majątku i opieki nad młodszym synem, więc rozwód powinien być orzeczony już na pierwszej rozprawie - czytamy.

Opiekę nad młodszym synem Julianem będą sprawować naprzemiennie. Starszy Franciszek jest już dorosły i nie mieszka z rodzicami. Póki co żadne z nich nie chce publicznie komentować tej sprawy. Wiadomo, że Paulina szuka nowego mieszkania w Warszawie, do którego będzie mogła się przeprowadzić.

Te gwiazdy tworzyły kiedyś udane związki:

KB

Więcej o:
Komentarze (160)
Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozwodzą się. Ich małżeństwo trwało 23 lata
Zaloguj się
 • Gość: u

  Oceniono 111 razy 75

  booosz, ile ten niewzruszony Kurzajewski z nią zniósł... teraz Paulina pójdzie w długą jak Rozenek bo od dawna widać ze ją nosi

 • Gość: wojti

  Oceniono 74 razy 60

  Ona ma coś z głową i to od dawna. Nie mogłem patrzeć na Kurzajewskiego, który w każdym wywiadzie dorabiał do tego jakąś pozytywną ideologię a widać było, że cierpi.

 • alpepe

  Oceniono 53 razy 45

  Miałam wrażenie, że jej coraz bardziej odp..ało, a on to znosił z anielską cierpliwością.

 • Gość: Jan

  Oceniono 68 razy 42

  Oj Paulinka coś ma niedobrze z główką ! Myśli sobie że zrobi karierę jak Rozenkowa czy Siwiec ale nic z tego to się nie uda. Nie ten wiek i nie ta pani. Miałaś babo złoty róg a zostaną ci wspomnienia . Nie raz mówiłem jak ten facet Kurzajewski z tym babskiem wytrzymuje bo na sam jej widok dostawalem niestrawności !!!!! Powodzenia panie Macieju , zazna pan nareszcie spokoju !!!!!

 • baaag

  Oceniono 39 razy 33

  No cóż, samo zycie. Jak każdemu życzę powodzenia, dobrze to widocznie przemyśleli.

 • Gość: ścianka

  Oceniono 34 razy 30

  Pania Paulinę to kojarzę tylko ze ścianek, chyba żadnej imprezy nie opuściła. Czy to jest jej zawód ?

 • Gość: Klamka

  Oceniono 56 razy 30

  To było raczej do przewidzenia .Ilosc zrobionych operacji , zmiana fryzury , codzienne odświeżanie skory dermotonem , kreacje , zmiana uzębienia , wyjścia bez niego - wszystko wskazywało na rychłe rozstanie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX