Paulina Szmaszcz-Kurzajewska zaliczyła tragiczną wpadkę z pudrem. Fani ją skrytykowali. Teraz odpowiada na komentarze: "Makijaż nieważny"

Okropna wpadka z pudrem na twarzy Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej była szeroko komentowana. Teraz gwiazda udziela się na swoim Instagramie i odpisuje na komentarze swoich fanek.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska była bohaterką licznych artykułów po tym, jak na pokaz Marty Banaszek przyszła upudrowana tak, że wyglądała na obsypaną mąką.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska odpowiada na komentarze o makijażu

Dziennikarka mimo niewątpliwej wtopy z makijażem postanowiła, że będzie robić dobrą minę do złej gry. Na swój Instagram wrzuciła zdjęcie w wieczorowej sukni, którą wybrała na pokaz Łukasza Jemioła.

Tym razem jej makijaż wyglądał normalnie. Pod zdjęciem pojawiło się kilka komentarzy, oczywiście poruszających kwestię makijażowej wpadki.

 

Dziennikarka aktywnie odpisywała fankom i z jej wypowiedzi wynika jasno, że nie zamierza przejmować się tym, co się stało. Jej zdaniem, co nas raczej nie zaskakuje, makijaż nie jest ważny:

Proszę się nie przejmować makijażem, bo zdrowie jest najważniejsze. Całus.
CUDOWNA Pani jest! Makijaż nieważny. Zdrowie, miłość i serce najważniejsze - odpowiedziała.

Trafił się nawet fachowy komentarz, który tłumaczył, jak to się stało, że dziennikarka wyglądała jak obsypana mąką:

Nie bądźmy tacy krytyczni, każdemu należy się druga szansa, makijażystka po prostu użyła pudru z krzemionką w składzie, dlatego w ciemnym pomieszczeniu makijaż wyglądał świetnie, a flesze pokazały prawdę. Jedyne, co możemy Jej zarzucić, to brak wiedzy.

Jedno jest pewne, o tej wpadce wszyscy jednak będą długo pamiętać.

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o: