Maciej Kurzajewski odniósł się do zaręczyn z Cichopek. Reakcja daje do myślenia

Pojawiły się doniesienia, według których Maciej Kurzajewski zdecydował się oświadczyć Katarzynie Cichopek podczas pobytu w Nowym Jorku. Prowadzący "Pytania na śniadanie" odniósł się do tych rewelacji.

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego wciąż jest tematem numer jeden w mediach. Po tym, jak gwiazda "M jak miłość" pojawiła się na jubileuszowej gali TVP z błyskotką na palcu, nie cichną plotki na temat ślubu pary. Teraz informator Pudelka zdradził, że Cichopek towarzyszyła ukochanemu podczas jego niedawnej wycieczki do Nowego Jorku i to tam postanowił wręczyć jej pierścionek. "Fakt" postanowił zapytać prezentera o te doniesienia.

Doda, Sara May, Justyna Steczkowska, Julia WieniawaNie tylko Smaszcz i Janachowska. Oni też się kłócili. I to jak!

Zobacz wideo Tomaszewska o związku Cichopek i Kurzajewskiego. Współczuje im

Maciej Kurzajewski zapytany o zaręczyny z Katarzyną Cichopek. Wymowna odpowiedź

Katarzyna Cichopek niedawno opublikowała zdjęcia w koronkowej sukience. Według informatora Pudelka zostały zrobione w Nowym Jorku, a wykonała je fotografka specjalizująca się w sesjach narzeczeńskich. Maciej Kurzajewski odwiedził Stany Zjednoczone, aby wziąć udział w maratonie, ale nic nie wskazywało na to, że towarzyszy mu partnerka.

Kasia i Maciej starają się być nierozłączni i spędzać każdą chwilę razem. Uwielbiają jeździć za granicę, bo tam mogą być bardziej anonimowi. Polecieli do Nowego Jorku, żeby odpocząć od zgiełku, który rozpętał się wokół ich związku i to właśnie tam się zaręczyli. Poważnie rozmawiają już o ślubie, ale chcą, żeby sytuacja się trochę uspokoiła - ujawniło źródło portalu.

"Fakt" zwrócił się o komentarz do Macieja Kurzajewskiego. Powiedział, że nie chce mówić o życiu prywatnym, jednak nie zaprzeczył doniesieniom.

Nie komentuję takich spraw. Mamy swoje życie prywatne i bardzo się cieszę, że je mamy!

Maciej Kurzajewski i Paulina SmaszczMama Kurzajewskiego została przesłuchana po najściu Smaszcz [PLOTEK EXCLUSIVE]

Magazyn "Party" informował natomiast, że para przed ślubem chce razem zamieszkać. Obecnie szukają dużego domu, w którym nie zabraknie miejsca dla dzieci Cichopek i mamy Kurzajewskiego.

Zobacz też: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na prywatnym zdjęciu z mieszkania. Słodziaki

Więcej o: