Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na prywatnym zdjęciu z mieszkania. Słodziaki

Kurzajewski i Cichopek korzystali z wolnego popołudnia i zasiedli na sofie, by śledzić poczynania biało-czerwonych podczas mundialowego meczu z Arabią Saudyjską. Zakochanym towarzyszył syn gwiazdy "M jak miłość".

Związek Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek to gorący temat od ostatnich kilku miesięcy. Zakochani coraz częściej pozują razem i chętnie opowiadają o łączącym ich uczuciu. Ostatni weekend spędzili razem i jak wielu Polaków śledzili poczynania naszej drużyny piłkarskiej na mundialu w Katarze.

Zobacz wideo Jak wyglądają celebrytki bez makijażu? Oto porównanie do wersji w make-upie

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wspólnie oglądają mecz Polska-Arabia Saudyjska

Mistrzostwa świata w piłce nożnej to dla Macieja Kurzajewskiego wyjątkowy czas. Dziennikarz sportowy często pojawia się w studiu, w którym komentuje poczynania narodowej kadry. Tym razem skorzystał z wolnego i mecz biało-czerwonych oglądał u boku ukochanej.

Katarzyna Cichopek dodała na instagramową relację zdjęcie, na którym widzimy ją w objęciu Macieja Kurzajewskiego. Prowadzącym "Pytanie na śniadanie" towarzyszył syn gwiazdy "M jak miłość" - Adam. 

Maciej Kurzajewski, Katarzyna CichopekMaciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek Instagram, @katarzynacichopek

Przypomnijmy, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski swój związek ujawnili podczas obchodów czterdziestych urodzin byłej żony Marcina Hakiela. Zakochani wybrali się do Izraela, a burza rozpętała się, kiedy fotografię z podróży skomentowała była żona dziennikarza TVP. Od tamtej pory Paulina Smaszcz chętnie wypowiada się na temat nowego związku byłego partnera. "Kobieta-petarda" ostro krytykuje zachowanie Kurzajewskiego i zdradza tajemnice ich zakończonego w 2019 roku związku. Kurzopki zdają się nie przejmować tymi słowami, a w kuluarach już mówi się o ich zaręczynach i rychłym ślubie.

Więcej o: