Cichopek wreszcie potwierdziła, co ją łączy z Kurzajewskim. Dodała wspólne zdjęcie. "Miłość"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski już się nie ukrywają. Aktorka zamieściła zdjęcie z dziennikarzem ze wspólnych wakacji.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili rozstanie w marcu tego roku, a tuż po upublicznieniu tej informacji w mediach zaczęło huczeć od plotek o romansie gwiazdy "M jak miłość" z Maciejem Kurzajewskim. Prowadzący "Pytanie na śniadanie" przez wiele miesięcy nie komentowali doniesień i nie mówili, czy w spekulacjach rzeczywiście jest ziarno prawdy. O tym, że faktycznie są razem, poinformowali na instagramowym poście w dniu 40. urodzin Katarzyny Cichopek.

Zobacz wideo Cichopek o Hakielu i dzieciach

Katarzyna Cichopek spędza wakacje z Maciejem Kurzajewskim

Okrągłe urodziny Cichopek zdecydowała się spędzić w Jerozolimie. Jak wytłumaczyła na Instagramie, wybór miejsca nie był przypadkowy. Gwiazda "M jak miłość" zamieściła kilka zdjęć z izraelskich świątyń, gdzie chciała "poprosić o naukę i błogosławieństwa". Na fotografiach w mediach społecznościowych aktorka początkowo pozowała sama. Po kilku godzinach na profilu Cichopek znalazł się nowy post, który opatrzyła zdjęciem, ujawniając, że na wakacjach towarzyszy jej Maciej Kurzajewski. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" wyjawiła jednocześnie, że jest zakochana.

Najpiękniejszy prezent na 40. urodziny. Miłość. Pozdrawiamy z Izraela - podpisała post.
 

Informacja o tym, że para potwierdziła związek, rozprzestrzeniła się błyskawicznie. Na Instagramie Katarzyny Cichopek posypały się setki gratulacji, a także pytania fanów, po co przez tyle czasu ukrywali fakt, że są razem. Jak na razie aktorka nie odpowiedziała na żadne z nich. Biorąc pod uwagę, jak długo nie potwierdzała doniesień o związku z Maciejem Kurzajewskim, raczej wątpliwe, aby w najbliższej przyszłości udzieliła jakiegokolwiek dodatkowego komentarza na ten temat.

Więcej o: