Agnieszka Kaczorowska komentuje aferę Smaszcz-Kurzajewski. Opinia inna niż wszystkie

Agnieszka Kaczorowska została zapytana o konflikt Pauliny Smaszcz z Maciejem Kurzajewskim, w który jest też zamieszana Katarzyna Cichopek. Co o tym myśli tancerka?

Paulina Smaszcz w ostatnim czasie wielokrotnie uderzyła w byłego męża i jego związek z Katarzyną Cichopek. W rozmowie z Plotkiem ujawniła, że początkowo wspierała Macieja Kurzajewskiego. Zdradziła też, że chciał przestać spotykać się z prezenterką "Pytania na śniadanie" i tak powiedział jej i dzieciom. W programie "Moontalk" stwierdziła jednak, że nie będzie więcej publicznie komentowała życia byłego męża, bo poprosili ją o to synowie. O konflikt między ekspertką od PR-u i parą została zapytana Agnieszka Kaczorowska przez reporterkę portalu Jastrząb Post. Tancerka stwierdziła, że to, co widzimy w mediach, często różni się od tego, co jest naprawdę.

Paulina SmaszczPaulina Smaszcz pracowała z Maciejem Kurzajewskim w TVP. Tak wtedy wyglądała

Zobacz wideo Ida Nowakowska o związku Kurzajewskiego i Cichopek

Agnieszka Kaczorowska o konflikcie Smaszcz i Kurzajewskiego. "Nie chcę tego oceniać"

Agnieszka Kaczorowska powiedziała, że nie chce nikogo oceniać i uważa, że nie poznaliśmy całej prawdy o tym konflikcie.

Chyba nie chcę tego oceniać. Ja myślę, że we wszystko, co widzimy i czytamy w mediach, jest mocno podkoloryzowane i nie ma w tym całej prawdy.

Dodała, że zazwyczaj prawda leży pośrodku, ale w tym przypadku nie jest tego pewna. Nie do końca orientuje się również we wszystkich szczegółach sprawy.

Jeżeli jest to jakiś konflikt, to myślę, że prawda jest pośrodku. A jak jest teraz? Ja już nie śledzę. Już się pogubiłam - przyznała.

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk się wkurzyła. Internautka ją zdenerwowała

Też już przestaliście nadążać za medialnymi doniesieniami dotyczącymi Smaszcz i Kurzajewskiego?

Zobacz też: Postarzyliśmy Paulinę Smaszcz. Widać upływ czasu, ale prezentuje się świetnie

Więcej o: