Postarzyliśmy Paulinę Smaszcz. Widać upływ czasu, ale prezentuje się świetnie

Paulina Smaszcz jest elegancką kobietą. Jak będzie się prezentować za jakiś czas? Postanowiliśmy to sprawdzić przy pomocy popularnej aplikacji.

Paulina Smaszcz zarówno na co dzień, jak i podczas oficjalnych imprez wygląda nienagannie. Jej stylizacje się odpowiednio przemyślane, a makijaż starannie wykonany. Ekspertka ds. kapitału ludzkiego dba również o odpowiednią pielęgnację. W rozmowie z portalem newseria.pl zdradziła, że wybiera tylko kosmetyki z dobrym składem. Dzięki temu może pochwalić się zadbaną, pozbawioną niedoskonałości cerą. Proces starzenia się jest jednak nieunikniony. 

Beata Tyszkiewicz, Barbara BrylskaTyszkiewicz zachwycała elegancją. Tak wyglądały rodzime gwiazdy w młodości

Zobacz wideo Paulina Smaszcz wspomina małżeństwo z Kurzajewskim. „Zawsze zarabiałam swoje pieniądze"

Paulina Smaszcz jako elegancka starsza pani. Wygląda jak z reklamy!

Paulina Smaszcz w lutym skończyła 49 lat. Dzięki aplikacji FaceApp możemy zobaczyć, jak wykładowczyni akademicka wyglądałaby za kilkadziesiąt lat. Na jej twarzy pojawią się zmarszczki, jednak wciąż będzie przypominała siebie z młodości. Wygląda bardzo elegancko i śmiało mogłaby wystąpić w reklamie kosmetyków do pielęgnacji twarzy.  

Paulina SmaszczPaulina Smaszcz KAPiF

Paulina Smaszcz szatynką. Pamiętacie ją w tej wersji?

Skoro już wiemy, jak za jakiś czas mogłaby wyglądać Paulina Smaszcz, to przypomnijmy sobie jej stare zdjęcia. Dziś charakterystyczna jest dla niej krótka blond fryzura. Nie zawsze jednak tak było. We wcześniejszych latach zdarzało jej się mocno eksperymentować z wizerunkiem. Kiedyś nosiła bardzo ciemne, sięgające za ramiona włosy i długą grzywkę zaczesaną na bok. Następnie nieco skróciła pasma i nieco zmieniła ich odcień. Dopiero w 2015 roku zdecydowała się mocno rozjaśnić włosy. W przygotowanej galerii u góry strony możecie zobaczyć, jak Paulina Smaszcz prezentowała w wyżej opisanych fryzurach. Znajdziecie tam sporo archiwalnych zdjęć. 

Anna Lewandowska, Robert LewandowskiLewandowscy jako staruszkowie. Anna piękna, a Robert? Nie możemy z tej brody

Więcej o: