"Top Model". Co tam się stało? Widzowie oburzeni zwrotem akcji. "Serio to zrobiliście?"

Jury w "Top Model" wybrało już finałowy skład. Po emisji odcinka w sieci rozpętała się burza. Widzowie uważają, że jedna z uczestniczek jest faworyzowana przez Joannę Krupę i tylko dlatego znalazła się w finale.

W 13. odcinku "Top Model" uczestniczki i uczestnicy wzięli udział w pokazach na South Africa Fashion Week i w sesji zdjęciowej na safari. Tym razem odpadły aż trzy osoby i wreszcie poznaliśmy finałowy skład. Nie obyło się bez kontrowersji. Decyzja jury rozwścieczyła fanów, którzy uważają, że niektóre spośród wybranych osób nie zasłużyły na finał.

Zobacz wideo Czy da się zarobić na feminizmie? Martyna Kaczmarek zagrała w Koło Plotka

Ewa Lemańska i Marek PerepeczkoEwa Lemańska wychodziła za mąż aż cztery razy. Jeden zostawił ją dla mężczyzny

"Top Model". Wybrano finałową trójkę. Widzowie oburzeni decyzjami jury

W 13. odcinku "Top Model" uczestniczki i uczestnicy wybrali się na South Africa Fashion Week do RPA. Nie obyło się bez przygód. W trakcie jednego z pokazów zabrakło prądu, nastąpiła też nagła zamiana na wybiegu - projektant zrezygnował z Klaudii i na swój pokaz zaprosił Macieja. W dalszej części programu uczestnicy stanęli przed obiektywem Marcina Tyszki w strojach ze zwierzęcymi printami. Pod koniec odcinka wreszcie ogłoszono finałowy skład 11. edycji "Top Model". Z pewnością nie była to łatwa decyzja dla jury, bo wszyscy pracowali naprawdę ciężko, aby zasłużyć na to wyróżnienie. W finale zobaczymy Klaudię Nieścior, Natalię Woś i - ku zaskoczeniu widzów - faworytkę Joanny Krupy, Michalinę Wojciechowską. 

Michalina w poprzednim odcinku została po raz pierwszy w historii programu przywrócona przez Joannę Krupę. Dziewczyna jest bezapelacyjną faworytką przewodniczącej jury.

Kochana, nieraz w życiu potrzebujesz osoby, która w ciebie wierzy. Ja to wzięłam na swoją klatę. I'm so proud of you. Congratulations - powiedziała Joanna, wręczając jej przepustkę do finału.

Ta decyzja nie spodobała się widzom, którzy uważają, że Michalina i tak cudem została przywrócona w poprzednim odcinku i nie zasłużyła na miejsce w finale. Po emisji "Top Model" aż zawrzało w sieci. 

 

Więcej zdjęć z programu "Top Model" znajdziesz w galerii na górze strony.

W komentarzach na Instagramie programu "Top Model" odezwali się uczestnicy poprzednich edycji i odnieśli się do decyzji jury. Nie dało się ukryć, że według starej ekipy w finale powinien pojawić się któryś z chłopaków. 

Nie czaję, że nie ma Borysa - napisał Mateusz Maga (uczestnik czwartej edycji).
Chyba jeszcze nie było finału z trzema kobietami. Czekamy na finał - napisał Michał Baryza (zajął drugie miejsce w finale siódmej edycji "Top Model").

Widzowie surowo ocenili decyzje jury. Najbardziej zawiedzeni byli wyborem Michaliny, która według nich została na siłę przepchnięta przez Joannę Krupę i nie powinna znaleźć się w finale. Według fanów "Top Model" na finał zasługiwał zarówno Maciek, jak i Adrianna, której modeling jest prawdziwą pasją. 

To jakiś żart, że w finale jest Michalina, a nie Maciek!
Żenujące. Michalina miała odpaść w poprzednim odcinku i jeszcze wróciła jakimiś super mocami Krupy. Dziewczyna jest za niska i nie zrobi kariery. Adriana ma warunki i kocha to robić, tak samo, jak Maciek. Decyzja poniżej krytyki, ponownie Krupa zadecydowała za resztę, wybierając swoją młodszą wersję.
Serio to zrobiliście? Maciek był świetny przez cały sezon - na wybiegu i przed aparatem. A przed finałem wybraliście słabsze zdjęcia tylko po to, żeby przepchnąć laskę, która ledwo jeden pokaz dostała.
Brawo dla Dżoany, która już się nie zasłania, żeby jej pupile dochodzili do finału. Jeden z najgorszych finałów ze wszystkich edycji - czytamy w komentarzach.

Zwycięzcę programu "Top Model" poznamy już 7 grudnia na antenie TVN. Finał to jedyny odcinek w całym sezonie, który będzie emitowany na żywo.

 
 

Tiktokerka potrafi odmłodzić się makijażem o kilkadziesiąt lat. 'Nie wierzę, że to ta sama osoba'Potrafi odmłodzić się makijażem o kilkadziesiąt lat. "To nie ta sama osoba"

 

Zobacz też: Agata Duda na zdjęciach z młodości. Kinga to kopia mamy. "Prawie jak dwie krople wody"

Więcej o: