Agata Duda na zdjęciach z młodości. Kinga to kopia mamy. "Prawie jak dwie krople wody"

Zobaczcie, jak Agata Duda wyglądała na zdjęciach sprzed kilkudziesięciu lat. Podobieństwo córki pary prezydenckiej do matki jest uderzające.

Para prezydencka od 27 lat tworzy szczęśliwy związek. Wiele osób zastanawia się, jak Agata Duda wyglądała, kiedy po raz pierwszy spotkała przyszłego małżonka i prezydenta Polski. Dzięki aktywności w sieci Andrzeja Dudy mieliśmy kilkukrotnie okazję zajrzeć do rodzinnego archiwum pary i zobaczyć ich dawne fotografie. 

Zobacz wideo Andrzej Duda uczcił urodziny swojej żony

Agata Duda na zdjęciach z młodości. Spójrzcie na to zestawienie. Kinga Duda jest kopią mamy

Jak w młodości wyglądała Agata Duda? Żona Andrzeja Dudy urodziła się 2 kwietnia 1972 roku w Krakowie. Para poznała się bardzo wcześnie, bo na urodzinach wspólnego kolegi w trzeciej klasie liceum. Cztery lata później powiedzieli sobie sakramentalne "tak", a w 1995 roku urodziła się ich jedyna córka Kinga. Na Twitterze "Agata Duda News" w 2015 roku udostępniono zdjęcie z młodości Agaty Dudy. Fotografia została zestawiona z ujęciem córki pary prezydenckiej. Nie da się ukryć, że kobiety mają bardzo podobne rysy twarzy. Na fotografiach trudno je odróżnić i wyglądają jak siostry. 

Pierwsza dama Agata Duda w młodości i jej córka Kinga. Niesamowite podobieństwo! Prawie jak dwie krople wody - czytamy w opisie 

Więcej zdjęć Andrzeja Dudy z małżonką znajdziesz w galerii na górze strony.

Andrzej Duda chętnie zaskakuje publikacją zdjęć z rodzinnego archiwum. W 2017 roku z okazji Walentynek udostępnił na Twitterze fotografię z małżonką z początku ich związku. Na ujęciu widać całującą się prezydencką parę, a w opisie fotografii prezydent życzył wszystkim zakochanym szczęścia w miłości. 

Andrzej Duda opublikował swego czasu na YouTubie film z okazji Dnia Matki. Prezydent wykorzystał tę okazję do udostępnienia zdjęć sprzed kilkudziesięciu lat. Na jednej z fotografii, która zrobiła furorę w sieci, prezydent pokazał się w kusych jeansowych szortach. Na kolejnej możemy go oglądać w charakterystycznej fryzurze, którą w "M jak Miłość" zasłyną też Marek Mostowiak.

Jak prezydencka para wyglądała na początku związku? Zajrzyjcie do naszej galerii. 

Zobacz też: Ashley Graham dziś zachwyca cały świat. Kiedyś przeżywała piekło. Wołali na nią "żelazne uda"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.