Dorota Gardias pozuje w obcisłej sukience. Fani dopatrzyli się jednego. "Źle wyretuszowane zdjęcie"

Dorota Gardias opublikowała zdjęcie w zielonej sukni z głębokim rozcięciem na nodze. Fani zarzucili prezenterce, że zdjęcie zostało nieudolnie przerobione. O co dokładnie chodziło?

Dorota Gardias od 2006 roku związana jest ze stacją TVN. Obecnie z powodzeniem spełnia się w roli prezenterki, ale wcześniej związana była z modelingiem i konkursami piękności. Na Instagramie chętnie publikuje zdjęcia różnych stylizacji. Właśnie pokazała się w sukni w kolorze głębokiej zieleni i nawiązała do mundialu w Katarze. Fani zwrócili jednak uwagę na coś innego niż kolor sukni.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek broni wyboru kreacji na bal TVN. "To więcej niż suknia"

Doda, Dorota Gardias, Edyta HerbuśNowy Dody to były Gardias. A ojciec jej dziecka to nowy Herbuś. Wyjaśniamy

Dorota Gardias pozuje w obcisłej sukience. Fani dopatrzyli się jednego. "Źle wyretuszowane zdjęcie"

Dorota Gardias właśnie opublikowała nowe zdjęcie. Prezenterka stacji TVN pokazała się w długiej dzianinowej sukience zakrytej aż pod samą szyję. Uwagę fanów od razu zwróciło rozcięcie na nodze, które odsłania jej zgrabną figurę. Gardias w opisie do zdjęcia nawiązała do mundialu w Katarze i zapytała fanów, jak określiliby odcień sukni.

Może to nie ten odcień zieleni, co na boisku w Katarze, ale bardzo lubię ten kolor. Butelkowa czy malachitowa? - napisała.

Jeden z oddanych fanów w zabawny sposób odniósł się do pytania. Nie da się ukryć, że w komentarzach przeważają głosy męskiej części widowni. Od mężczyzn padają liczne słowa zachwytu i sporadyczne wyznania miłosne.

Ślicznie pani wygląda, nawet w zgniłej zieleni! - czytamy w komentarzach.
 

Więcej zdjęć Doroty Gardias znajdziesz w galerii na górze strony.

Pod zdjęciem zaroiło się od komplementów i pozytywnych komentarzy, ale fani zwrócili też uwagę na drobne detale fotografii. Zarzucili prezenterce, że zdjęcie zostało przerobione. Wśród celebrytów to bardzo często stosowany zabieg. Już niejedne ściany w domu gwiazdy wykrzywiały się w nienaturalny sposób, aby uszczuplić talię i podkreślić krągłości sylwetki.

Źle zretuszowane zdjęcie.
A co to za plamy na nodze?
Taka piękna, mądra kobieta, a stale pręży się i wygina - czytamy w komentarzach.

W przypadku zdjęcia Gardias trudno jednoznacznie ocenić, czy fotografia została poddana dodatkowej obróbce. Rzekome plamy na nodze mogą być jedynie cieniem rzucanym na ciało przez ozdobny łańcuszek torebki. Jedno jest pewne, każde opublikowane zdjęcie w sieci jest dokładnie analizowane i bardzo często to same gwiazdy fundują sobie spektakularne wpadki.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta i Patryk"Ślub od pierwszego wejrzenia". Zachowanie Patryka po finale zaskoczyło wszystkich

Zobacz też: Meghan Markle i książę Harry otrzymają nagrodę. Za co? Rodzina królewska nie będzie zadowolona

Więcej o: