"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta nie daje za wygraną. Znów uderza w Macieja

Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz kolejny wbiła szpilę Maciejowi. Mimo że para już zdecydowała, jak będzie wyglądać ich wspólna przyszłość, Marta nie daje za wygraną. Tym razem skomentowała zachowanie męża w programie.

Marta i Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie czekali na finałowe spotkanie z ekspertami i sami ustalili, że decydują się na rozwód. W trakcie rozmowy zainicjowanej przez Macieja doszli do wniosku, że nie ma między nimi "chemii", nie iskrzy i mogą zostać jedynie dobrymi znajomymi. Choć biorąc pod uwagę niechęć Marty do Macieja, po tym, jak mąż traktował ją w programie, nawet serdeczne koleżeństwo zdaje się mało prawdopodobne. Marta bardzo często daje upust frustracji i na Instagramie często publikuje wpisy skierowane do "byłego" męża. Co pokazała tym razem?

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta nie daje za wygraną. Znów uderza w Macieja

Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" często publikuje wpisy skierowane do Macieja. Ostatnio zadrwiła z jego miłości do disco polo. Tym razem opublikowała na InstaStories zdjęcie z głaskanym kotkiem. Wpis byłby całkiem niewinny, gdyby nie dodany do fotografii opis. Marta po raz kolejny postanowiła odnieść się do zachowania Macieja i uszczypliwie skomentowała też opinie widzów pojawiające się w sieci po emisji każdego z odcinków.

Dobrany jej w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" mąż wielokrotnie podkreślał, że Marta nie jest w jego typie i nie jest dla niego atrakcyjna fizycznie. W każdej z rozmów z ekspertami Marta podkreślała, że Maciej już od samego początku przekreślił ich związek, bo kobieta nie spodobała mu się z wyglądu. Marta niedawno przeszła metamorfozę i bardzo się zmieniła, ale wygląda na to, że słowa Macieja nadal tkwią w jej głowie. 

To uczucie, kiedy ktoś patrzy na ciebie z miłością mimo tego, że nie masz 170 cm i nie jesteś umalowana - napisała.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta nie daje za wygraną. Znów uderza w Macieja'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta nie daje za wygraną. Znów uderza w Macieja fot. instagram.com/martapodbiol1/

Więcej zdjęć Marty i Macieja ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znajdziesz w galerii na górze strony.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta została po raz kolejny skrytykowana przez widzów

Co o wpisie Marty sądzą widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? W komentarzach zwrócono uwagę, że Marta takimi publikacjami jedynie podkreśla, że brak akceptacji jej fizyczności przez Macieja jest dla niej nadal dotkliwy, a sama jedynie udaje zdystansowaną.

Tak mówi, że nikt jej nie zmieni i ona sama nie będzie się dla kogoś zmieniać itp., a wiecznie się żali, że mu nie podpasowała.
Jedyne, co widzę w tym jej InstaStories, to ból przysłowiowej d*py. Tyle głośnego gadania o tym, jaka to ona zdystansowana, jak się sobie podoba i że ma w d*pie opinie, a przychodzi co do czego, to wkleja post, z którego przemawia wycie - czytamy w komentarzach fanów programu na Facebooku.

Już niedługo przekonamy się, co Marta i Maciej powiedzieli ekspertom podczas finałowej decyzji. Finałowy odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostanie wyemitowany 29 listopada.

 

Zobacz też: "Świat według Bundych". Co słychać u aktorów? Applegate porusza się o lasce, a Sagal jest nie do poznania

Więcej o: