"Ślub od pierwszego wejrzenia". Justyna po programie jest w związku? "Jestem wdzięczna za to, co mam"

Justyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znalazła chwilę, aby odpowiedzieć na pytania fanów. Dociekliwi widzowie od razu chcieli wiedzieć, czy jej małżeństwo przetrwało eksperyment. Uczestniczka wyznała, że jest teraz bardzo szczęśliwa.

Justyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie odpowiada na pytania fanów. Widzowie próbują dociec, czy jej związek z Przemkiem przetrwał, czy zakończył się rozwodem. Wszystkie osoby biorące udział w eksperymencie obowiązuje klauzula poufności i nie mogą zdradzać zakończenia show. Justyna wytłumaczyła jednej z fanek, że gdyby teraz wyjawiła czy pozostała w małżeństwie, to widzowie po prostu przestaliby oglądać program. Uczestniczka ślubnego eksperymentu zdradziła też, co aktualnie się u niej dzieje. Fani już snują spekulacje. 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Fanka zapytała Justynę, czy nadal jest z mężem. Stanowczo odpowiedziała

Justyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zorganizowała na Instagramie serię pytań i odpowiedzi z fanami. Jedna z widzek programu zapytała, czy nadal jest z dobranym przez ekspertów mężem. Justyna szybko wyjaśniła, dlaczego zdradzanie takich informacji zepsułoby cały program. W tle opublikowała zdjęcie sukni ślubnej, w której zawarła małżeństwo z Przemkiem.

A kto by oglądał program, gdyby wiedział, jakie jest zakończenie? To jakby zacząć czytać Harry'ego Pottera od ostatnich stron ostatniej części. Wszystko w swoim czasie, nie psujmy zabawy innym. Sama oglądałam poprzednie edycje i gdybym wiedziała, jaki jest koniec poszczególnych par, to bym nie oglądała do końca - poinformowała.  

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Justyna'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Justyna fot. instagram.com/justyna_wypieczone_bizu

Więcej zdjęć Justyny i Przemka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znajdziesz w galerii na górze strony.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Justyna otwarcie wyznaje, że jest bardzo szczęśliwa. Przyznała, że po programie często jest krytykowana

Na kolejnym InstaStories opublikowanym przez Justynę, jedna z obserwatorek zapytała, czy jest szczęśliwa. Widzowie nieustannie próbują wydedukować, czy pary przetrwały po zakończeniu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Programowa żona Przemka powiedziała, że pomimo wielu negatywnych komentarzy, które nieustannie otrzymuje po emisji kolejnych odcinków, jest szczęśliwa i wdzięczna. Czyżby powodem tego stanu było udane małżeństwo? O tym przekonamy się zapewne dopiero podczas finału "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Oj bardzo! Mimo tego całego hejtu spotyka mnie w życiu bardzo wiele dobrego. Jestem ogromnie wdzięczna za to, co mam - wyznała.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Justyna'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Justyna fot. instagram.com/justyna_wypieczone_bizu

Jak sądzicie, czy Justyna i Przemek pozostaną w małżeństwie?

Zobacz też: Księżna Kate miała sposób na rywalki. Dzięki temu inne nie podrywały księcia Williama

Więcej o:
Copyright © Agora SA