"Świat według Bundych". Co słychać u aktorów? Applegate porusza się o lasce, a Sagal jest nie do poznania

"Świat według Bundych" ponad 20 lat temu królował na ekranach polskich telewizorów. Fani z ogromnym zaciekawieniem śledzili losy dysfunkcyjnej rodziny z Chicago, a aktorzy grający w produkcji zrobili ogromną karierę. Sprawdziliśmy co dziś robią i jak się zmienili.

Christina Applegate 

Christina Applegate przez lata wcielała się w rolę Kelly, dzięki której zdobyła ogromną sympatię fanów. W 2001 roku wyszła za Johnathona Schaecha, jednak ich małżeństwo rozpadło się po sześciu latach. W 2013 roku ponownie stanęła na ślubnym kobiercu, tym razem przysięgając sobie miłość z Martyn LeNoble. Para doczekała się córki Sadie Grace LeNoble. Dziś cieszy się życiem, które nie zawsze bywa łaskawe. W 2008 roku zdiagnozowano u niej nowotwór piersi, a po kilku latach poddała się operacji usunięcia jajników. Niedawno dowiedziała się również, że cierpi na stwardnienie rozsiane i musi poruszać się o lasce

Christina ApplegateChristina Applegate AP/Gemma LaMana

Zobacz wideo Dorota Szelągowska opowiada, jak schudła. Ogłasza: Rzucę palenie!

Ed O'Neill

Kto by się spodziewał, że westchnięcie i zgarbienie się da Edowi O'Niellowi rolę, która odmieni jego życie. Serialowy Al Bundy prawdopodobnie jako jedyny pojawił się w każdym odcinku sitcomu, a dzięki roli dwukrotnie nominowano go do Złotego Globu. Po zakończeniu emisji serialu były pracownik sklepu obuwniczego został doceniony przez branżę filmową i zagrał w kilku produkcjach, a nawet dostał własną gwiazdę w Alei Gwiazd w Los Angeles. Dziś dalej goni marzenia i nie może narzekać na kolejne propozycje pracy na planach różnego rodzaju produkcji. 

Ed O'NeillEd O'Neill Nicky Nelson / WENN.com / .Nicky Nelson / WENN.com/agefotostock/East News

Katey Sagal

Pamiętacie rudowłosą żonę Ala Bundy'ego? To właśnie Katey Sagal podbiła serca fanów jako żona Ala. Aktorka potrafiła doprowadzić widzów do łez dzięki specyficznemu poczuciu humoru. Choć serial nie dał jej namacalnych nagród, to z pewnością otworzył wiele możliwości w branży filmowej. Serialowa Peggy Bundy w 2011 roku otrzymała Złoty Glob za rolę w "Synach Anarchii". Nie zawsze było jednak łatwo. Światowej sławy celebrytka na jakiś czas zniknęła z show-biznesu przez problemy alkoholowe. 

 

David Faustino

David Faustino otrzymał rolę mając zaledwie 12 lat i zyskał miano "najinteligentniejszego członka rodziny". Śmiało można powiedzieć, że serialowy Bud Bundy dorastał na planie serialu, co wykorzystali scenarzyści. W jednym z wywiadów wyznał, że wszystko, co przechodził w prywatnym życiu przemycano do sitcomu. Przez trzy lata był mężem aktorki Andrei Faustino, która dała mu córkę Avę Marię. Małżeństwo zakończyło się w 2007 roku, czyli wtedy kiedy został zatrzymany za posiadanie marihuany. Ostatni film, w jakim zagrał to "Rekinado 4: Niech szczęki będą z tobą" z 2016 roku. Oprócz tego zainteresował się muzyką tworząc alter ego Lil' Gweed i otworzył klub Balistyx. 

David FaustinoDavid Faustino Instagram @davidfaustino

Amanda Bearse

Sąsiadka Bundych wielokrotnie doprowadzała Ala do szału swoimi feministycznymi poglądami i uszczypliwością. Serialowa Marcy D'Arcy w 1993 roku dokonała coming outu jako lesbijka i otwarcie popiera walkę o równe prawa. Obecnie mieszka w Los Angeles i wychowuje adoptowaną córkę Zoe. W 2010 roku poślubiła Carrie Schenken. 

!Premiera filmu Bros w Los Angeles!Premiera filmu Bros w Los Angeles VALERIE MACON / VALERIE MACON/AFP/East News

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.